Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Question Battle Priest ve JR hakkında

Merhaba yetkili arkadaşlara bir soru yöneltmek istiyorum. BP priestler JR de atak yapmak zorunda mıdır?

Bilgilendirme yapacak bir arkadaş yok mu?

Quote Originally Posted by MaelSunlord View Post
    Bilgilendirme yapacak bir arkadaş yok mu?
    Yapmak zorundadır..
    o mantıkla düşünürsen rogue lerde sw wolf atsın sadece atak yapmasın magelerde sadece tp lesin warıorlar dalsın sadece
    böyle saçma soru olamaz partiye nasıl daha faydalı olcaksan o sekılde davran

Tahmin ediyorum kural olarak atak yapmak Bp bile olsan priest için zorunlu değildir, heal, buff veya db isen skillerini attığın sürece görevini yapmış olursun.

Fakat BP priestlerin kırılgan oluşu sebebiyle atak yapsan ve PK'a kalmadan deva kesilse çok daha büyük avantaj sağlarsın hem kendine hem partine.
    Tamamen diğer priest arkadaşla anlaşmana bağlı. Biri heali bana bırak atak yap derse 7 kişinin yaptığı atak 6 kişiye benzemiyor.

Bir önceki girdiğim JR'de bu şekilde kazandım.

Keşke yetkili bir ağızdan bunun net cevabını alabilsek merak ettiğim için sordum sadece.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Ya şu bp kaldırılsın artık. bugün 1 kere bdw 1 kere jr girdim. 2 sindede elinde kalkan olmayan ii olan priler yüzünden kaybettim. Tek amacı farm olan bu sınıfın oyuna hiçhir katkısı yok aksine diğer insanlara zararı var. Priestin görevi partyi iyileştirmek. Atak yapmak isteyen gitsin başka job oynasın ya da eline dkm alsın istediğini kessin.

Junior Member
    Benim de partyme yamuk bowllu okcu geliyor okcu da kaldırılsın, mo reckli 70 skılı vuran warrior geliyor warriorda kaldırılsın.

Senior Member
    Çözümü söylüyorum. Knight online komple kaldırılsın bence

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Atak konusunda zorunluluğu yok. Partidekilerin sağlamlığına bağlı olarak eğer tek priest heal yetiştirebiliyorsa diğer priestin atağa geçmesi herkes için faydalı olur. Hatta bazen hem atak hem heal oynuyorum bir an önce devaya ulaşıp kesmek için. Eğer partinden birisi atak yapmadın diye CR ye atmakla tehdit ettiyse merak etme ceza almazsın. Tabi diğer görevlerini yerine getirmiş olman şartıyla.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Zorunda mıdır bilmem ama ben kendimi zorunda hissediyorum. Partinin sağlamlığına ve diğer prinin afk olup olmamasına göre tabi. Toplu heal çoğu zaman yeterli geliyor zaten. Boşuna mı o kadar atağımız var. Kullanalım. Sadece bone dragon denk geldiği zaman cc dönmekten atağa geçemiyorum. Ayrıca parti de söylüyor healda kal ya da atak yap diye.