Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41

Thread: Taksi Hk.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Şahsen ben oralarda party kurup genie mi açıp party de hiçbirşey yokken bile party sabit bir şekilde 10 numara 5 yıldız kasarken dahi izlerim.Şahsen benim zevkimi alıyorlar.
    VE + olarak dan burada benim gibi olan pisikopatlarla dönen makaranında tadı ayrı oluyor.
    Birde yönetim olarak söylensin üstad genie altı makro mübahtır diye bizde ona göre yolumuzu alalım artık.
    Biz pk da yapsak banlatabilirler bizi lakin bu adamların hepsi makro aksini idda eden taxi den para kazanıyodur.

Baktımda herkes boş yapmış. Şimdi ben de karşıyım. Çünkü taksideki adamların çoğu genie altı makro açıyor daha seri kasmak için. Ve çok para istiyolar. Zaten binlerce mana kasıyolar. Sadece mana ile bile bütün masrafları çıkıyor ama kişi başından 30m alıyolar. çok saçma bence. Genie 12 m çok ucuz. Buna rağmen 30 m çok çok fazla önceden genie parası alıyolardı. Şimdikiler iyice azıttı ve makrocular. Bence hepsi banlansın oyun daha güzel olur.

Ayrıca orada millet para verip oturuyor. Nerde exp kasma keyfi. Kontrol etme felan nerde kaldı. Oyundan keyif alma gitgide azalıyor böyle saçma olaylardan dolayı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by yasinpoyraz View Post
    Baktımda herkes boş yapmış. Şimdi ben de karşıyım. Çünkü taksideki adamların çoğu genie altı makro açıyor daha seri kasmak için. Ve çok para istiyolar. Zaten binlerce mana kasıyolar. Sadece mana ile bile bütün masrafları çıkıyor ama kişi başından 30m alıyolar. çok saçma bence. Genie 12 m çok ucuz. Buna rağmen 30 m çok çok fazla önceden genie parası alıyolardı. Şimdikiler iyice azıttı ve makrocular. Bence hepsi banlansın oyun daha güzel olur.

Ayrıca orada millet para verip oturuyor. Nerde exp kasma keyfi. Kontrol etme felan nerde kaldı. Oyundan keyif alma gitgide azalıyor böyle saçma olaylardan dolayı.
    Banlanmak mı? Dua et de, ayın oyuncuları seçilip hediye vermesinler nttgame. Görmüyor musun, modlar nasıl destekliyor olayı, makro olduklarını bildiği halde,tek bir mod bile çıkmasın makro değil onlar diyen, azıcık şeffaflığa davet ediyorum. O yüzden ezik kalırım, gider gerekirse char alırım, ya da 1 haftada 83 olunabiliyorsa 5 haftada olurum, ama bunları destekleyici şeylerden kaçınırım. Oyunun oyun olduğunu bilen modlar ve yönetim ekibi ile ilerleyen zamanlarda oynamak dileğiyle.

hem hizmet veriyolar hemde kafan rahat kasıyosun.....keşke diezde olsa .........bi ekip gelse harıka olur

Senior Member
    worm taksi yakında hizmete girer bir oralar bos kaldı adamlar raven gg sg taksi çıkarmıs farm attıgı yeri taksiye cevırıyorlar

önceden k0xper partiler tren yapardı eslant cz de şimdi taksi mi oldu onlar nttgame in parali koxpu genie sayesinde adamlar cz de 7/24 makro ile slot dönüyor geziyorlar bir tane gm cıkıp kardeş siz napıyonuz demiyor

bizde ares taksiye başladık binen bir daha inmek istemiyor çay kahve ikramımızda sınırsız

Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Banlanmak mı? Dua et de, ayın oyuncuları seçilip hediye vermesinler nttgame. Görmüyor musun, modlar nasıl destekliyor olayı, makro olduklarını bildiği halde,tek bir mod bile çıkmasın makro değil onlar diyen, azıcık şeffaflığa davet ediyorum. O yüzden ezik kalırım, gider gerekirse char alırım, ya da 1 haftada 83 olunabiliyorsa 5 haftada olurum, ama bunları destekleyici şeylerden kaçınırım. Oyunun oyun olduğunu bilen modlar ve yönetim ekibi ile ilerleyen zamanlarda oynamak dileğiyle.
    dostum genieyi güncellediler ne makrosu warrior bir attak yapıyor allahım skil r skil r daha ne olsun areste itemler ucuz gittim oyunda baya gb biriktirmiştim 6-7 yıldır bastım hepsini nebiros 21dir 11 shell settir int priesttir 11 çitin set 21 shardlı asastır bide clan kurdum tadından yenmiyor

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by beacker2323 View Post
    hem hizmet veriyolar hemde kafan rahat kasıyosun.....keşke diezde olsa .........bi ekip gelse harıka olur
    Ya ben de nasıl birsürrealist konuya düştüm diye olayı anlamaya çalışırken, şükür sayende anladım ki diezde yokmuş )))

Bu über taxi de nedir ya
    81lvl magim var, bizde paramunlar zaten boş kursunlar da kastırtalım dermişim, KS taxi olmaz bizim kitapta

Geni altı makroyu adam RR2 yapıyorsa GM nasıl yakalycak Z ler zaten genieden
    Taxiciler neciydi bu arada warrior?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Ben exp kasmaktan zevk alan bir tipsem ne olacak kardeşim?
    Elle sabahlara kadar paramun kesmek istiyorum belki.
    Oyunda premiumumu da çekiyorum. Ama adamın birisi gelip üstünü doldurup para vermezsen kasamazsın diyor. Bir iki slot olsa boşuna geçerim kasarım diyeceksin belki ama boş slot olmuyor. Adamlar slottan aldıkları dropları ve kasarken kullandıkları charları internette satıyorlar. (işin kazanç vergisi kısmına girmiyorum bile) Bu adamlar için bu iş ekmek kapısı. Buna göz yumanlar da bu arkadaşlardan faydalanıyorlardır. Teşekkürler.

Tags for this Thread