Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Thread: Taksi Hk.

Junior Member

Angry Taksi Hk.

Öncelikle herkese iyi forumlar. Altar1 server'ında Karus Eslantındaki slotların çoğunu bu tür insanlar ele geçiriyor. Para karşılığında partilere alım olduklarını söylüyorlar ve diğer oyuncuların oyun oynama haklarını ellerinden alıyorlar. Bu yaptıkları yasal mı? Birde utanmadan clan clan gezip insanlara teklifte bulunuyorlar. Lütfen gereğini yapın

resimdeki clan yazışmasını okuyun lütfen.

Oyuncunun ismi ****

Server Altar1
    Last edited by xBionic; 02-09-2021 at 01:24 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Oyundaki spotlar kimseye ait değildir. Dilerseniz kendi partinizi kurarak ks atabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    ismini söylediğim adam 83Lv ks atmamızın imkanı yok. Galiba tek çözüm elimiz kolumuz bağlı bir şekilde oturmak

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir sürü boş slot var. 1+1 etkinliği varken charımı kastırmıştım ve çok da memnun kalmıştım. Kendim kasmaya kalksam zaten masrafı daha çok olacaktı. Üstelik char yattı mı parti bozuldu mu gibi bir sürü şeyi dert etmemiş de oluyor insanlar. Oynayanların çoğu da çalışan işi gücü olan yetişkin insanlar. Adamlar düşünmüş yapmışlar çok da güzel yapmışlar neden rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum. Kendi clanınızla kasmak istiyorsanız başka slota geçin. Boş slot yoksa atın ks nizi eninde sonunda ele geçirirsiniz. Kutular size düşerken ve partideki adamlar exp kasamazken zaten orada barınmaları mümkün olmaz. Konu açacağınıza bir hafta kurun bakalım oraya parti kalıyor mu taksiciler. Ama adamlar bırakıp gitse eminim o slotlarda kasanlar olmayacak yine boş kalacaktır.

Senior Member
    dostum buna neden karşısın ki? bak zaten bahsettiğin paramun slotlarına Genie olmadan giremezsin. genie de 25m, 10 u genie sana 20 saat yetiyor. adam seni 24 saat kasıyor. ve aldığın coine karışmıyor. partinin dağılma derdi yok, yattım yatmadım derdi yok. yeter ki dolandırıcıya düşme. bence çok mantıklı. mana ve can potların da sana kalıyor.ben bu partilere sırf belki macrodurlar diye girmiyorum. emin olabilsem macro olmadıklarından girer değerlendiririm. bence bi sakin kafayla düşün dostum.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Zamanında bahçe farmındaki şikayetlere gösterdikleri tutum ile bu insanlara gösterdikleri tutum aynı.
    Değişmesini ivdeilikle bekliyoruz.

Senior Member
    Taxi her oyunda var, sadece bu oyuna gelmesi biraz uzun sürdü. Mantıklı düşünürsen eğer çok mantıklı bir şey olduğunu farkedeceksin.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    taksiden sıkıntınız ne anlamadım 20 günde kasacağın çarı adamlar en geç 10 günde kastırtıyor sana hemde doğru düzgün masrafın yok

Senior Member
    insanlarımız öyle bi durumda ki başkası kazanıyo ise her şey bitiyo kıskançlık hat safhada kardeşim o para kazanıyo diye zoruna gidiyo da illegal mi kazanıyo (kazananlar da var beni değil nttyi bağlar) o kazanıyosa sen de ona çar kastırarak kazanıyorsun masrafın 5 ten 1 e iniyor zoruna giden ne ki?

Tags for this Thread