Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Private Shop Message

Oyun içerisinde pazar kurarken kullandığımız Özel Mağaza Mesajı bölümüne Discord kanal linki yazmanın bir cezası bulunuyor mu ?

Charı pazarda a.f.k bırakıyoruz. PC başında olmadığımız zamanlarda PM atan birçok kişiye geri dönüş yapmaya çalıştığımızda oyundan çıkmış oluyor ve iletişim kuramıyoruz.

Bu sebeple mağaza mesajı kısmına discord kanal linkini yazıp insanların discordtan iletişim kurmasını sağlamak istiyorum. Discord kanal linki reklama felan giriyor mu ?

Kendi kanalınız neden yasak olsun ki ?
    Oyuna ya da şirkete ne gibi bir zararı olabilir diskord kanalınızı paylaşmak ?
    Oyun içinde parti kurunca , pk atınca vs diskord paylaşılmıyor mu ?

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Kendi kanalınız neden yasak olsun ki ?
    Oyuna ya da şirkete ne gibi bir zararı olabilir diskord kanalınızı paylaşmak ?
    Oyun içinde parti kurunca , pk atınca vs diskord paylaşılmıyor mu ?
    Bende o şekilde düşünüyorum ama bazen bazı kuralların ucu açık bırakılıyor, bu sebepten ceza almakta istemiyorum açıkçası.

Quote Originally Posted by UnforG View Post
    Bende o şekilde düşünüyorum ama bazen bazı kuralların ucu açık bırakılıyor, bu sebepten ceza almakta istemiyorum açıkçası.
    Senin konunla alakalı ucu açık olduğunu düşündüğün kuralı eklersen onun da açıklamasını yaparım.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Senin konunla alakalı ucu açık olduğunu düşündüğün kuralı eklersen onun da açıklamasını yaparım.
    Bu konu hakkındaki açıklamayı yetkili bir ağızdan duymak daha sağlıklı olacaktır..

Senior Member
    Bir marka reklamı olmadığı sürece sıkıntı olmaz , twitch de sıkıntı olmuyor mesela ama özel bir websitesi yasak. Oraya yazılan mesajı alıcının görmesi çok zor zaten.

Quote Originally Posted by UnforG View Post
    Bu konu hakkındaki açıklamayı yetkili bir ağızdan duymak daha sağlıklı olacaktır..
    Canım benim farklı bir şey duymayacaksın muhtemelen
    İnsan teşekkür eder ..