Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 98
    Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by pro_Wy2YvZLr View Post
    Son gelen güncellemelerle şans faktörü çok fazla düşürüldü. Mgame veya NTTgame başka oyun firmalarının yaptığı gibi istatistik yayınlamadığından durumun vahametini biz oyuncuların deneyimi göstermektedir. Aksini iddia eden iflah olmaz bir romantiktir.
    İflah olmaz bir romantik olmayı seviyorum, çünkü somut olmayan bir matrixte, sanal bir çeşit rüyadayız, ölünce uyanacağımız, tşk ettik ))

Gelelim konuya, şans faktörü hiç bir zaman düşmedi, ben her gün en az 2, genelde 3 JR ye giriyorum;

- şans taa tıklamaktan başlıyor, erken tıklıyorsun, anlaşıp giren klanlara denk geliyorsun, anlaşma yoksa pc ve neti hızlı iyi partylere geliyorsun, geç tıklıyorsun 8 ataker vama süper partye denk geliyorsun vs vs.

- 2 DB veya buffer+DB veya 2 buffer da bir önmli şans faktörü, 2 DBde koca koca warriorların TP edilemeycek kadar kısa sürede gittiğine inanamıyorsun. Ya bu adamlar savasta duman attırıyordu noldu bunlara diyorsun.
    Dün vardı H çıkarmış reb10 PKcı mage 2 DB faktörunde bir kere bile TP edemedim, ya kaç kere öldü hala kalkan takmıyor ve iniyor. Benim pk cı olmayan magimle insem o kadar ölmezdi. o itemli H çıkarmış PKcı yuzunden kaybettik, yamuk bowlu 70lvl okçu değildi, açıklaması nedir?

- partynin IQ su da şans, mage call alıyor prilerin yapması gerken acilen heal atmak atakerler ZRskill yapmak, bunlar ne yapıyor; aaa nolduu nereyee geldik birden yaaa, manzara değişti, ay ben şok olmak yaa ))

uzatmıyım işim var gittim, hehe
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Konuyu destekliyorum ama getirilmeyeceği aşikar bir öneri. Mmage in vereceği cevap belli "item dizmeye çalışan kişileride düşünmeliyiz" tarzından bir cevap olur. Bence en getirilebilir olanı random atmak olur. Jr ye tıklayanlar arasında random 2 pri gelecek şekil de sistem pt kursun, giren giremeyen güçlü takıma gelen şans desin geçsin daha makul bir öneri olur gibi...

Mesela şu an oynadığım sunucuda karus ile human arasında 150-200 kişi fark ediyor. Eksik olan taraftan ekipler jr ye son 1 dk kala tıklayıp aynı ptye düşüyorlar.
    Last edited by quadra3nt; 02-11-2021 at 12:20 PM.

Şu an ki JR düzeni kötü, adaletsiz ben bunu bilir bunu konuşurum.

Senior Member
    Silvery gem +83 olmalı o kadar başka çaresi yok bunun

Senior Member
    konuya tam destek veriyorum gercekten cok iyi bir düşünce inşallah olur hepsi

Senior Member
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Silvery gem +83 olmalı o kadar başka çaresi yok bunun
    Dostum silvery ile alakası yok ki. Black için 50 dakika bekleyenler vardı eskiden

Siriusta birisi var Sell diye bağırdığı itemlerin kabaca hesabı 160 GB ediyor. JR'ye görev md'leri ile giriyor ve kendisi 83 level
    Jr vakti pazar canlı olmuyormuş. Black bile alsam boş durmaktan iyidir diyor. Adam afk değil report edemiyorsun. PK kalınca yukarıda beklemiyor bodoslama dalıyor banko kaybediyorsun.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Altar ve Rosetta'daki arkadaşlarım ben Deva görmeden, Deva'yı kestik yada kaybettik deyip, JR bitirmiş oluyor. Ben Diez'de full +10ların içindeyim. Draki'de her ay Top 20 ila 30 arasında rank yapan bi archerım var. Bu nasıl mümkün oluyor? Çünkü adam MP Rec ile vuruyor. Çünkü adam AFK. Çünkü adam 70 level, Boss'a 2 skill vuruyor, 3 sefer kaçıyor, her odada 4 sefer ölüyor. Elit Warriorlar zaten hiç girmek istemiyor. Pot 8k, Black Gem 500k. 50-60 pottan sonrası zarar Warrior'a. Sebebi dönerciler değil, sebebi soğan ekmekçiler. Deva guncellemesinden sonra işler daha da kötüleşti. Çok sevdiğim etkinliğe milletin hamallığını yapmaktan sıkıldığım için haftada 1 kez anca giriyorum.

Junior Member
    Kesinlikle lvl sınırıyla ilgili bir güncelleme gelmeli. Mesele item değil fakat öyle adamlar denk geliyor ki bırak item almayı adam pot gitmesin diye troll set görevlerini bile yapmamış, üstünde paper elinde +1 horn crowsbow ile jr giriyor.

70-74 lwller bir kategori, 75-80 lwller bir kategori, 81+ lwller bir kategori olmalı. Jr artık son güncellemeyle birlikte bir pk eventine dönüştü, deva kesip çıkma oranı çok azaldı. İş PK’ya kaldığı için de charlar arası dengesizlik fazlasıyla sıkıntı çıkartıyor. Düşük lvl charla-itemsiz olarak girenler diğerlerinin emeğini sömürüyor, yapın kademeye göre alımı herkes dengiyle eşleşsin.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vrij View Post

Gelelim konuya, şans faktörü hiç bir zaman düşmedi, ben her gün en az 2, genelde 3 JR ye giriyorum;
    sabah 07:40 akşam 22:40 günde iki sefer olan bir aktiviteye günde 3 sefer girmeyi nasıl başarıyorsun çok merak ettim.

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Altar ve Rosetta'daki arkadaşlarım ben Deva görmeden, Deva'yı kestik yada kaybettik deyip, JR bitirmiş oluyor. Ben Diez'de full +10ların içindeyim. Draki'de her ay Top 20 ila 30 arasında rank yapan bi archerım var. Bu nasıl mümkün oluyor? Çünkü adam MP Rec ile vuruyor. Çünkü adam AFK. Çünkü adam 70 level, Boss'a 2 skill vuruyor, 3 sefer kaçıyor, her odada 4 sefer ölüyor. Elit Warriorlar zaten hiç girmek istemiyor. Pot 8k, Black Gem 500k. 50-60 pottan sonrası zarar Warrior'a. Sebebi dönerciler değil, sebebi soğan ekmekçiler. Deva guncellemesinden sonra işler daha da kötüleşti. Çok sevdiğim etkinliğe milletin hamallığını yapmaktan sıkıldığım için haftada 1 kez anca giriyorum.
    50 60 pot gene iyi bir veri lakin öyle bir oluyor ki adamlar mp rec ile giriyor jr ye ben her girişte 150 pot yakmak zorunda kalıyorum benim suçum günahım ne burada sabah kalkıyoruz jr gireceğiz diye priest pot gidecek diye heal atmıyor parti yatalak sonra teker teker alt f4 yapıyor parti bu hak mı revamı şimdi

Tags for this Thread