Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 98
    70-83 arası 13 seviye var.(Reb farkını katmıyorum bile.) Bu kadar PK ihtimalini artırırsanız bu seviye farkını ciddi ciddi hissetmeye devam edeceğiz. Bu konunun gündemde yerini koruması elzem!

En makul çözüm düşük lvl ler daha düşük ödül alsınlar beraber girsinler ve öldürecekleri moblar nispeten kolay olsun.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya arkadaslar, hepsini okumadım ama adam potuyla yamuk ta olsa bowuyla gelmiş ve çalışıyorsa başka ne istiyorsunuz.
    Yok 80 üstü girsinmiş, yok onlara ezik ödül verilsinmiş, yok onlara bdw kırmızı kutusu yetermiş.

Belki adama GB denk gelecek ve kendine bir IB+7 alacak yani. Güzel şeyleri paylaşsak herkes mutlu olsa ne olur yani.

JR tamamen bir şans ve bakın TDK şans için nediyormuş alıntı

Şans kelimesi günlük hayatta sıklıkla kullanılan kelimelerden bir tanesidir.
    Şans, Fransızca dilinden Türkçe'mize geçmiştir.
    Şans kelimesinin TDK sözlüğündeki anlamı şu şekildedir:

- Mantıkla açıklanamayan birtakım rastlantısal olayların nedeni olan güç, baht, talih, felek
    - Bir olayın olabilirliği
    - Bir kimsenin bilgi ve emeğinden çok rastlantı sonucu elde ettiği elverişli durum
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Ya arkadaslar, hepsini okumadım ama adam potuyla yamuk ta olsa bowuyla gelmiş ve çalışıyorsa başka ne istiyorsunuz.
    Yok 80 üstü girsinmiş, yok onlara ezik ödül verilsinmiş, yok onlara bdw kırmızı kutusu yetermiş.

Belki adama GB denk gelecek ve kendine bir IB+7 alacak yani. Güzel şeyleri paylaşsak herkes mutlu olsa ne olur yani.

- Mantıkla açıklanamayan birtakım rastlantısal olayların nedeni olan güç, baht, talih, felek
    - Bir kimsenin bilgi ve emeğinden çok rastlantı sonucu elde ettiği elverişli durum
    83 lvl bir karakter ile 70 lvl bir karakter arasındaki uçurumun farkında mısın? Şu anda bir çok JR nin sonucunu pk belirliyor. 70 küsür lvl karakterlerin tamamına yakını farm karakteri şu anda, düşük lvl karakterlere daha iyi drop attığı için birçok 70 küsür lvl farm karakteri var ve oyunu düzgünce oynayan herkes bu tiplerle jr girmek istemiyor haklı olarak.

Quote Originally Posted by Vrij View Post

Son gelen güncellemelerle şans faktörü çok fazla düşürüldü. Mgame veya NTTgame başka oyun firmalarının yaptığı gibi istatistik yayınlamadığından durumun vahametini biz oyuncuların deneyimi göstermektedir. Aksini iddia eden iflah olmaz bir romantiktir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    dün akşam gordionda girdik, egodan biyerleri tavan yapmış bi arkadaş var, dedim ki bu yine milleti aşağılar çıkar gider ki dediğim gibi oldu. ilk bossa geldik item alın biraz ezik p...ler dedi çıktı gitti. onu gören pri ozaman bende gider eziklerle işim olmaz dedi. 6 kişi devaya geldik pk kaldık. mage yok, karşısı ezik ama onlarında pri sağlam sayı da vermediler. sırf başta 2 tane egolu kolsuz yüzünden alacağımız jr yi verdik.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    dün akşam gordionda girdik, egodan biyerleri tavan yapmış bi arkadaş var, dedim ki bu yine milleti aşağılar çıkar gider ki dediğim gibi oldu. ilk bossa geldik item alın biraz ezik p...ler dedi çıktı gitti. onu gören pri ozaman bende gider eziklerle işim olmaz dedi. 6 kişi devaya geldik pk kaldık. mage yok, karşısı ezik ama onlarında pri sağlam sayı da vermediler. sırf başta 2 tane egolu kolsuz yüzünden alacağımız jr yi verdik.
    Neden çıkarlar anlamam. Geçen sadece 2 pri 2 asas inerek kazandık jr yi. Zaten pk ya kalıyor artık. Partideki 2 asas diğer partinin 8'ine bedeldi ve kazandık. Bizim partinin kalanı balkonda oturdu. Ayrıca bize jr kazandıran asas çıkmadan evvel herkesin eline emeğine sağlık güzel bir jr oldu dedi. Halbuki onun sayesinde kazandık. Sayemde kazandınız sizden bir cacık olmazdı da diyebilirdi.

Deva güncellemesi gelmeden önce 50 dakikalık jr yi 4 kişi (3'ü yamuk bow) ile 45. dakikada deva keserek kazanmışlığımız var. Karşı taraf hiç gelmedi. Daha 2 gün önce 70 level elinde mp recle girmiş ne toplu buff ne toplu heali açık olmayan priyle girdik pk ya kaldı ve 2-3 kere yattıktan sonra indirmedik kazandık. Parti de sağlam falan değildi. Karşı taraf bizden de kötüydü. Diğer priest harici kill bile alamadılar bizden. Partimizdeki yamuk bowlar dahil. Bu partiden cacık olmaz denilen çok partiyle jr kazanıp bugün kesin bizde dediğim bir çok parti ile de kaybetmişliğim var. Rakibi bilmeden nasıl pes ediyorlar anlamıyorum. Hayır gelirsin savaşırsın baktın karşı parti size göre çok daha iyi çıkarsın kimse de neden beklemedin demez zaten.
    Last edited by mel23; 02-11-2021 at 06:00 AM.

Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Neden çıkarlar anlamam. Geçen sadece 2 pri 2 asas inerek kazandık jr yi. Zaten pk ya kalıyor artık. Partideki 2 asas diğer partinin 8'ine bedeldi ve kazandık. Bizim partinin kalanı balkonda oturdu. Ayrıca bize jr kazandıran asas çıkmadan evvel herkesin eline emeğine sağlık güzel bir jr oldu dedi. Halbuki onun sayesinde kazandık. Sayemde kazandınız sizden bir cacık olmazdı da diyebilirdi.

Deva güncellemesi gelmeden önce 50 dakikalık jr yi 4 kişi (3'ü yamuk bow) ile 45. dakikada deva keserek kazanmışlığımız var. Karşı taraf hiç gelmedi. Daha 2 gün önce 70 level elinde mp recle girmiş ne toplu buff ne toplu heali açık olmayan priyle girdik pk ya kaldı ve 2-3 kere yattıktan sonra indirmedik kazandık. Parti de sağlam falan değildi. Karşı taraf bizden de kötüydü. Diğer priest harici kill bile alamadılar bizden. Partimizdeki yamuk bowlar dahil. Bu partiden cacık olmaz denilen çok partiyle jr kazanıp bugün kesin bizde dediğim bir çok parti ile de kaybetmişliğim var. Rakibi bilmeden nasıl pes ediyorlar anlamıyorum. Hayır gelirsin savaşırsın baktın karşı parti size göre çok daha iyi çıkarsın kimse de neden beklemedin demez zaten.
    Katılmakla beraber "güncelleme isteğimize" dair vurguları yorumlarınızdan eksik etmeyin lütfen. Şans faktörü üzerinden ana konuya zarar verebilecek yorumlardan kaçınalım.(Yanlış anlamayın. Yorumunuz sadece "ya sanki pekte bir güncellemeye gerek yok" havası sezdirdiğinden böyle dedim. Tam anlamıyla zarar veriyor demek yanlış olur.)

70-83 arası 13 seviye var.(Reb farkını katmıyorum bile.) Bu kadar PK ihtimalini artırırsanız bu seviye farkını ciddi ciddi hissetmeye devam edeceğiz. Bu konunun gündemde yerini koruması elzem!

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mel23 View Post

işte en büyük problem orada, bize itemsiz adam geliyorsa karşıya gelme ihtimali de var. belkide bizde 2 asas inip vurup geçecektik, tabi indim vurdum ama adam düşene kadar party çöküyor tepene, heal geliyor emeğin boşa gidiyor. party patladığı zaman bile son 10dk kapılar açılınca gidip devaya tek başıma ks atmışlığım oldu. ön yargılı davranmayı bi bıraksalar güzel olacak ama.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by pro_Wy2YvZLr View Post
    Katılmakla beraber "güncelleme isteğimize" dair vurguları yorumlarınızdan eksik etmeyin lütfen. Şans faktörü üzerinden ana konuya zarar verebilecek yorumlardan kaçınalım.(Yanlış anlamayın. Yorumunuz sadece "ya sanki pekte bir güncellemeye gerek yok" havası sezdirdiğinden böyle dedim. Tam anlamıyla zarar veriyor demek yanlış olur.)

Daha önceki yorumlarımla bunu belirtmiştim zaten. Kesinlikle dengeli bir jr açısından dengi dengine girmeli herkes. Sadece önyargılı olup hemen çıkmayı da doğru bulmuyorum bunu belirtmek istedim. Bence güncelleme gelmesi ile beraber 83 e henüz kasamamış karakterlerde jr de moblarda ve 83 reb 5 kasmış rakip karakterlerle pk da sıkıntı yaşamaz ve daha güçsüz mobları keserek kendi levelleriyle pk atarak keyifli bir etkinlik geçirmiş olurlar. Yoksa kazandığımız kadar kaybettiğimiz de çok ama sadece rakibi bilmeden önyargılı olanlar da bütün partiyi oyundan çıkarak o güçsüz karakterlerden daha çok mağdur etmiş oluyorlar.

Tags for this Thread