Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 98
    Senior Member
    70 lvl in mantigi ne anlamadim zaten 70 lvl de yapilacak bir etkinlik degilki girsin bakalim bu siniri koyan kisi 70 lvl carlarla jr yi bitirebiliyormu yatalak olurlar zaten 80 e kasan adamda baslarda item olmuyor 59 level ardream carlari bile bunlardan daha iyi atak yapar en az sinir 77 olmali

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Sorun sadece yeni sunucularda sanmayın sakın.Destan'da oynuyorum.Adam 70 level okçu.70 level ya.Kaç senelik sunucu karşıya geliyor 83/10 warrior,asas.Bu karakter pkda nasıl dayansın sadece soruyorum ? Kesinlikle level düzenlemesi gerekiyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok fazla bir şey yapılmasına gerek yok aslında.
    70-79 arası bir girse
    80+ bir girse yeterli olacak. Neden getirilmediğini anlayamıyorum.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bide sayı almışsın işleri biraz rayına koymuşsun, gaza gelip hepsi iniyor, warrior geliyor yere bi vuruyor hop 3 kill

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Yine güzel bir öneri ve yine hiçbir yetkili düşüncesini belirmemiş 3 maymunu oynuyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Altar'da oynayan biri olarak bu jr'lere bir düzenleme gerektirdiğini düşünüyorum.Adam giriyor tamam düşük seviye olabilir itemleride zayıf olabilir bende +9 3 setli biri değilim ortalama itemlerim var ama ya pot gitmesin diye pot basmıyor ya çok çarla giriyor ya a.f.k oluyor bir şeyler yapıyor ya her gün olmasa bile 2 günde bir jr'de böyle şeyler rastlanıyor ve can sıkıcı hal alıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    -80 üstü mevcut JR'yi yapsın.
    -80 altı eski tip monu olmayan deva canı az olan JR'yi yapsın. 79'lar yine silver alabilir.

Sıkıntı olur yine. Bu sefer de asıl karakterinin Exp kaybetmesini istemeyen tayfa yan karakter açıp full itemlerini aktarır çatır çatır keser adamları.

Senior Member
    bir bitmediniz arkadaş lwl sınırı koyunca ne olucak adam aynı karakterle 80 lwl itemsiz gırınce yıne gelıp konu açmıcakmısınız.Oyunda bir gelişim sistemi mi var insanlar napsın bir taraftada 1 haftada cebınden ful+full dizenler var diğer yı tarafda jr gibi etkınlıkle yıllarca emek vererek item yapmaya calısanlar .Jr de girmesinler maradonda worm keserek karakter geliştirsinler olsun bitsin.Beğenmeyen girmesin kardeşim alın size çözüm.Yda yap bdw gibi herkesin ap def eşit olsun al sana denk etkınlık .D

Senior Member
    d0ru 80+ olmalı

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kesinlikle Jr ye Lwl Sınırı gelmeli artık 70 75 lwl çok zayıf kalıyor İtem veya atak gücünden bahsetmiyorum Skilleri açık olmadığı için düşük lwlde partye yararı olması gerekirken köstek oluyor 80lwl bile yeterli gelmezken bir sürü 83 lwl arasında 73lwl bi pri geliyo toplu heal yok cc yok item yok bir adam yüzünden kaybediliyor. +80jr ŞART

Tags for this Thread