Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 98

Hybrid View

Question Artan JR Dengesizliği - Güncelleme İsteği

JR etkinliğine getirilen son güncellemeler hakkında konuşulmayan bir konuya değinmek istiyorum.
    1- Deva Bird canı arttırıldı.
    2- Monu getirildi.
    3- Etkinlik süresi kısaltıldı.

Ortak noktalarını yakalayabilen?
    - PK'ya kalma ihtimali arttı.
    - Kötü mü oldu?
    - Yoo mis gibi oldu aslında.

AMA! PK ihtimalinin kötü bir deneyimle sonuçlanmasının büyük ölçüde önüne geçecek bir güncellemeyi getirmediniz!

JR Etkinlik giriş seviyeleri yükseltilmeli, YÜK-SEL-TİL-ME-Lİ !!

Olay PK'ya kalıyor partiye bakıyorsun 72 level bp(normal priestte aynı) priest bende toplu heal yok diyor. Statlarının olmayışından kaynaklı kağıt gibi oluşundan bahsetmek dahi istemiyorum. 70 level warrior ne yapabilir? Statı zayıf, canı yok veya 70 level rogue veya asas. İtemsizliklerini geçtim artık. Keşke itemsiz olsalar da statları ve skilleri tam olsa.

Leveli düşük olan kişilerin bu son güncellemelerle beraber partiyi daha da aşağıya çektiğinin ne kadar farkındasınız? Bu duruma bir çözümünüz var mı?
    ----------------------------------------------------------------------------
    JR etkinliğine giriş en kötü +80 olması gerek.(70-80 arası yeterince etkinlik var zaten BDW, Chaos, FT) Ödüllerde seviyelere göre düzenlenmelidir. (Örnektir.)
    80 Blue gem
    81 Yellow gem
    82 Red gem
    83 Silver gem
    -----------------------------------------------------------------------------
    Popüler yorumlardan gelen ikinci öneri: JR girişlerde seviyeye göre gruplara ayırma
    Örnek:
    70-74 arası
    75-79 arası
    80-83 arası

Bu öneri sunulurken düşük seviyelerdeki mobların zorluğu da ona göre düşürülsün isteniyor. Ama "bence" madem şu anki düzende 70 lvl karakterler girebiliyor 70-74 arası zayıflatılmamış moblara karşı debelensinler bakalım ilk JR'den sonra bakın nasıl isyan ediyorlar.(Partiye full mage gelmediği sürece) Yetersiz olduklarını, partiyi nasıl aşağı çektiklerini, partidekilerin hakkını nasıl yediklerini anlarlar.
    --------------------------------------------------------------------------
    Düşünün, gemler değerlenir. Eğlence artar, etkinlik anlam kazanır. Çift pc girenlerin veya afk kalanların sayısı ciddi oranda azalır.

(lol: NTT, bunu bir düşün daha fazla EXP pre satarsın!)
    Last edited by pro_Wy2YvZLr; 02-12-2021 at 06:15 PM. Reason: 1)Argüman güçlendirme 2)Öneri güncelleme

mantıklı ve yerinde bir istek destekliyorum. Gerçekten troll çarlarla girip jr yi mahfeden tipler lwl kassın bi zahmet

Senior Member
    70 - 73 green gem
    74 - 75 blue gem

76 - 77 yellow gem
    78 - 79 red gem

80+ Silvery gem

Bu şekilde düzenlenip 70-75 arası, 76-79 arası ve 80+ toplamda 3 farklı kategoride olacak şekilde bdwdeki level aralığı mantığıyla yapılırsa daha güzel olur.

Bu konu o kadar çok canımı sıkıyor ki anlatamam sana görev itemli 70 lw adamlarla jr yapmak tam bir kabus ve bu multi denen şeyle 2 3 hesap girenler üstüne kaymak oluyor lütfen buna bir çözüm gelsin sayın yetkililer bu konuya acil el atın çoğu insanın emeği zamanı boşa gidiyor bu konu ile ilgili anket yapılsın şikayetçi olanlar konular açsın birşey yapılsın artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by MET_46 View Post
    Bu konu o kadar çok canımı sıkıyor ki anlatamam sana görev itemli 70 lw adamlarla jr yapmak tam bir kabus ve bu multi denen şeyle 2 3 hesap girenler üstüne kaymak oluyor lütfen buna bir çözüm gelsin sayın yetkililer bu konuya acil el atın çoğu insanın emeği zamanı boşa gidiyor bu konu ile ilgili anket yapılsın şikayetçi olanlar konular açsın birşey yapılsın artık
    Benim de partyme 70 level char geliyor ve onun yüzünden JR kaybediyorum. Bide oyun bana bu hakkı vermiş diyorlar, oyun sana bu hakkı vermişte aynı saatte bdw de var ona gir.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Ring alırlar 83 e itemsiz gene sokarlar.Daha önce bir arkadaşımızın dediği gibi sağ np ile girilmesi ciddi manada olayı çözücektir bence.

Senior Member
    -80 üstü mevcut JR'yi yapsın.
    -80 altı eski tip monu olmayan deva canı az olan JR'yi yapsın. 79'lar yine silver alabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    -80 üstü mevcut JR'yi yapsın.
    -80 altı eski tip monu olmayan deva canı az olan JR'yi yapsın. 79'lar yine silver alabilir.

Sıkıntı olur yine. Bu sefer de asıl karakterinin Exp kaybetmesini istemeyen tayfa yan karakter açıp full itemlerini aktarır çatır çatır keser adamları.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Hele son bir kaç aydır bir tane itemli düzgün priest gelmedi. Skili olmayan leveli olmayan tipler dadandı. Quest itemleri bile yok.

Senior Member
    Cok mantikli bir istek. Eger bdw levellere gore ayarlanabiliyorsa, jr de ayarlanabilir.

Tags for this Thread