Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 98
    Senior Member
    70 level adam ile 83/10 adam nasıl aynı partiye zorla sokulabilir ki kesinlikle değişmesi lazım

bu güncellenen zor JR'de biz bütün mücadelemizi veriyoruz partiye bir düşük level geliyor tek yiyor her şeyi bozuluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    bir bitmediniz arkadaş lwl sınırı koyunca ne olucak adam aynı karakterle 80 lwl itemsiz gırınce yıne gelıp konu açmıcakmısınız.Oyunda bir gelişim sistemi mi var insanlar napsın bir taraftada 1 haftada cebınden ful+full dizenler var diğer yı tarafda jr gibi etkınlıkle yıllarca emek vererek item yapmaya calısanlar .Jr de girmesinler maradonda worm keserek karakter geliştirsinler olsun bitsin.Beğenmeyen girmesin kardeşim alın size çözüm.Yda yap bdw gibi herkesin ap def eşit olsun al sana denk etkınlık .D
    İtemsiz girmekle düşük levelde itemsiz girmek arasında o kadar çok fark var ki. En azından tek yemiyor leveli olan statlardan ötürü. Ayrıca pazarda +8 item sattığını gördüğüm adamlar jr ye yamuk bowla giriyorlar. Aynı jr ye denk geldiğimiz adam buy fiyatından trade ile silver gem topluyor ve itemsiz. Dediğin gibi sıfırdan başlayan bir okçu da jr girmeden önce eline +7 ib alana kadar draki girip weapon breaker farmlayabilir aynı zamanda exp de kasmış olur. Çok değil ya bir +7 ib bile almıyorlar. Str set giyen bir bp pri jr için en azından +7 hp set basabilir kendisine. Quest kalkan alabilir.
    Last edited by mel23; 02-09-2021 at 01:17 PM. Reason: yazım yanlışı düzeltmesi

80 lvl altı için daha güçsüz mobların olduğu ve ödülünde ona paralel olarak düşük olan bir oda açılabilir bence. Birde son zamanlarda öyle tiplerle karşılaşıyorumki adam +8 maul ile jr girmiş görev itemi almaya bile tenezzül etmemiş veya lvl i yeterli ama sırf 5 tane toz istiyor diye toplu cc bile açmamış. Bu kişilere karşı da bir çözüm geliştirilmesi lazım çünkü bu kişilerin amacının ne olduğu ortada. Jr ye girerek karakterini dizmeye çalışan insanlara saygı duyuyorum ancak sırf 3-5 lira para kazanacağım diye gelip pot harcamamak için doğru düzgün atack bile yapmayan görev itemlerini dahi almamış kişiler giremesin. Belli bir atack veya def sınırları falan getirilebilir joblara göre. Özellikle lvl i yettiği halde toplu cc açmamış bir priest hiç giremesin lütfen.

Senior Member _WonderWoman_'s Avatar
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Defalarca açtım bu JR konusu hakkında ve hiç bir şey gelmedi JR eventine. 83+ oyuncular için gold gem denilen bir gem getirilsin ve aynı mantık kazanınca 2 tane gelsin. İçerisine silvery gem ile tamamen aynı olup sadece sallıyorum DK itemlerinin parçalarını da atsın ekstra ve bu sayede hem DK silahlarını daha çok kişide görürüz ve gold gem para eder reb çarlarımız jr girerken ayı zamanda para kazanıp çarlarını dizebilir gold gemleri satarak. Ama bu yönetim bunu yapmaz asla...

Junior Member
    Bu konunun gündemde tutunması şart. Sesimizi duyurmalıyız!!

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Önerin çok güzel, mutlaka değerlendirilmeli. Günümüz şartlarında level kasmak zaten fazlası ile kolay. 70 küsür lvl farm karakterlerinin jr girmesi etkinliği mahvediyor küfürleşmeler dalaşmalar ve sonrasında oyundan çıkanlar bir sürü sıkıntı.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Kesinlikle sınıflandırma getirilmeli.
    Örneğin 83 level olanlar 83 level olanlarla, 82-80 olanlar 82-80 olanlarla girmeli.
    Daha iki saat önce girdiğim jr tam 3 tane 70-75 arası oyuncu yüzünden çöp oldu.
    Ben nasıl olsa black alıyorum, sizin kaybetmeniz umurumda değil diyip 45 skiliyle atack yapan warriorlar var.

Cr yapmaktan bıktık usandık, 45 skili vuran, mana bile basmayan oyuncuları kaydetsek "20 saniyelik kayıtla olmaz" deniyor.
    Ezik karakterle gelip en azından 83 levele kasmış olanların jrsini çöp etmeye hakkı yok kimsenin, düzenleme getirilmeli.

Junior Member
    Son gelen güncellemeyle tadından yenmez bir etkinlik haline gelen jr, 83-83+ için farklı bi eşleştirmeyle muazzam bir etkinlik haline dönüşebilir. Fikri sonuna kadar desteklemekteyim.

Junior Member
    Kesinlikle konu sahibinin yorumu ve konunun altına atılan çoğu yorum, çok mantıklı 83 level bir oyuncu, bdw giremediğinden dolayı ; _WonderWoman_ kardeşimizin dediği gibi 83 level bir oyuncuya jrde extra ödül verilmesi 80 level bir oyuncuyua 83 level olma konusunda motive edecektir diye düşünüyorum.

Senior Member
    15 jr ust uste kaybettim vegada partiye gelen tipleri gorseniz aglarsiniz half plateli adamlar +7 horn crosbowlu adamlar yazik yani utanmada yok sorsan hakkim diyor bizim sirtimizdan gem kazanmayi hak goruyorlar 70 ile 75 lvl arasi adamlari savunanlarida bi gorsek bakalim lvl e gore dagitsada ayakta kalabiliyorlarmi moblara karsi pk demiyorum bile

Tags for this Thread