Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Chaos görevleri hk.

Kaç gündür kaos a giriyorum .Moradonun içinde oyuna ilk başlarken görev aldığımız NPC yi göremiyorum . yada orada ama üzerinde benim tamamladığım görevle ilgili birşey yok .

Kaos tan gelen 20 tane belge ile ilgili ok u aldım sonrasında 10 tane belge ile ilgili alınan takıyıda almak istiyordum tam 10 tane biriktirdim moradon a gittim bi baktım ortada ne görev var ne birşey . elimde belgeler le kala kaldım ne yapabilirim
    Last edited by NightOwl; 02-08-2021 at 06:30 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Chaos etkinliği görevleri olan "Symbol of confusion 1,2,3 ve 4" 28.01.2021 tarihinde yapılan bakım ile oyundan kaldırılmıştır.

[Güncelleme Notu] 28.01.2021

Senior Member
    hadi yaaa tühh elimdeki bu belgeler bi işe yarar mı yoksa çöpe atayımmı . ayrıca 12 tane civarı da BDV den gelen seltifikadan var elimde onları ne yapmalıyım bi işe yarıyordur diye atamıyorumda bilgilendirirseniz sevinirim . iyi oyunlar

Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    hadi yaaa tühh elimdeki bu belgeler bi işe yarar mı yoksa çöpe atayımmı . ayrıca 12 tane civarı da BDV den gelen seltifikadan var elimde onları ne yapmalıyım bi işe yarıyordur diye atamıyorumda bilgilendirirseniz sevinirim . iyi oyunlar
    Şu an kanat almak dışında kullanılmıyor, ileride farklı şeyler için kullanılması konusunda net bir şey söylememiz mümkün değil. BDW etkinliğinden gelen sertifikalar ile Royal National Enchanter aracılığı ile attack, defense vb. alabiliyorsunuz.

Senior Member
    elimde 14 tane bdv den gelen 10 tanede chaos tan gelen seltifika var . nereden bozduruluyor ve kaç adet toplamak gerek bir şey alabilmek için bilmiyorum bununla ilgili bilgi varmıdır sitede .

Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    elimde 14 tane bdv den gelen 10 tanede chaos tan gelen seltifika var . nereden bozduruluyor ve kaç adet toplamak gerek bir şey alabilmek için bilmiyorum bununla ilgili bilgi varmıdır sitede .

İlk seçenek üzerinden dilediğiniz güçlendirmeyi Symbol of Victory ile alabilirsiniz. İkinci seçenek üzerinden bütün güçlendirmeleri tek seferde yine Symbol of Victory eşyası ile alabiliyorsunuz. Bütün güçlendirmeleri tek seferde almak için 12 adet Symbol of Victory eşyası istemektedir.

Noah(Seviye x 6000 coins) + 5 adet Voucher of Chaos eşyası ile ilgili seçenek üzerinden kanat alabilirsiniz, kanatlar rastgele bonus vermektedir.

Ek olarak rehber bölümünden birçok rehbere ulaşabilirsiniz.

Rehber

Junior Member
    Bana chaos sayacı gelmiyor bunu nasıl düzeltebilirim

Quote Originally Posted by gur_ub4ghmdB View Post
    Bana chaos sayacı gelmiyor bunu nasıl düzeltebilirim
    Oyunun çözünürlük ayarlarını değiştirerek kontrol edebilirsiniz. Ayrıca karakterinizin seviyesi yeterli değil ise çıkmayacaktır.

Junior Member
    66 levelim 1360 *768 çözünürlük bdw yazısı geliyor
    Last edited by gur_ub4ghmdB; 02-11-2021 at 07:53 PM.

Quote Originally Posted by gur_ub4ghmdB View Post
    66 levelim 1360 *768 çözünürlük bdw yazısı geliyor
    28.01.2021 günü yapılan sunucu bakımı ile Chaos giriş seviyesi 70 olarak değiştirildi. Bu sebep ile sayacı göremiyorsunuz.