Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Quote Originally Posted by Mom_kM2dtEbx View Post
    rekabet hep var , ne yazık ki bu forum da taş çatlasa 10 15 kişisiniz pazarcılar kötü pazarcılar çete pazarcılar şöyle böyle
    abicim , pazarcı 30 pc ile giriyo da hiç denedin mi sen ne kazanıyo o ?
    piyasayı elinde tutmak istediği için senin hayal edemeyeceğin meblaları basıyor insanlar ama sen 1k lık bi pc ile adam çete ben bişey yapamıyom abey diye burada ağlıyosun.
    burada 10 15 kişisiniz dediğim gibi , kimse ama kimse bu saçmalıkları umursamayacaktır eminim , rekabete katlanamayan başka oyuna.
    burası knight online , 15 yıl önce de pazarcılık vardı 15 yıl sonra da değişmez/değiştirilemez. rekabetin olmadığı oyunları tercih edin burası KURTLAR SOFRASI , KURTLUKTA DÜŞENİ YERLER !
    bak bak, bunu diyen adam da 2 pc ile karus gate önüne raptor buyu açıp, 200 k komisyon ile satıp günde 5 m kâr yapınca, MasRaFSıZ PaRa qAsTıM MoRuQ diyen tip

Senior Member CaterpillarTR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Isengard
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Gayet güzel bir öneri.

cabal online isimli bi oyunda var böyle bişey.

Quote Originally Posted by gokk53 View Post
    Selamün aleyküm.

Saolsun pazarci çeteleri yüzünden alttaki yazıları ne görmek nede okumak imkansız, bu sıkıntının önüne geçme adına çok güzel bir önerim olucak.

Diyelim ben +3 Glass belt arıyorum, bir ilan tahtası düşünün , ama yazıdan ibaret deil oraya nasıl buying mechanttdan +3 glass iteminin kendisine tıklıyoruz arama yerine koyuyoruz ya aynı onun gibi bir ilan panosu olsa yani örneğin,

PM: XXXXX +3 GLASS BELT Arıyor.

PM: LLLLLL +2 İRON BELT Satıyor.

gibi bir panel olsa aradığımız ve satmak istediğimiz itemleri daha hızlı alıp satabileceğimize inaniyorum, örneğin adam alttan yana yana +3 aog arıyor baskasıda yana yana satmak istiyor ama ne yazık ki alttan o kadar hızlı yazı geçiyor ki adamın o yazıyı görmesi neredeyse imkansız. Pazarlar tıklım tıklım bazısının pazara konacak itemi var diye buy yerine sell açıyor elit itemini satılığa çıkaramıyor veya kimsenin haberi olmuyor.

Bir ilan panosu kesinlikle knight gibi bir oyunda olmalı en azından adam offline iken online olmasını bekler ilk fırsatta pm atar.

Eminim bu öneriyi %90 kişi beğenecektir, herkesin daha sağlıklı item alış veriş yapabilmesi adına.
    Böyle bir şey olması sonucunda ben sana ne olacağını söyleyeyim. O 20-30 PC ile pazar yapan adamlar, 20-30 pc ile diğer eslant slotlarına oturacak. Hem eşyasını alacak, hem farmını yapacak. Auction House sistemi bu oyunda, bu kurallar neticesinde henüz olmamalı. Ne zaman NTT Game multi oyunculara yasak getirir, bak o zaman bu dediğin süper olur. Bu durum o pazarcıların ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey yapmaz.