Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 50
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Onların hepsi gelir kapısı. Premium alıyorlar nttgame in göz bebekleri.
    Genelde resetten sonra direk giriyorlar çarlara.Premiumu olduklarını düşünmüyorum.Dc olan çarları oyuna girmiyor niyeyse.Premiumsuz vega 2 girilmiyor.Ve reset gününe kadar bu kalabalığın yarısı oyunda olmuyor.Resetten sonra tekrar kalabalıklaşıyorlar.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bunların aynısı altar sunucusunda da var.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Bu görseldekilerin aynısını Altar'da da görebilirsiniz, Hiç sekmez, her sunucu bakımından sonra tek tek dizilir hepsi.

Senior Member
    Ntt nin bu işe bir çözüm bulması gerekiyor. Tek ıp den en fazla 2-3 yada pc bağlanabilmeli.Bu adamlar yüzünden ne pazar yapabiliyoruz nede item satabiliyoruz.eminimki bu çarların hiç birinde pre bile yoktur.çünkü ressten sonra bir çoğu oyunda olmuyor sonra tek tek damlıyorlar.NTT nin derhal buna bir çözüm bulması gerek !

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Birgün brahmanda kasıyoruz.Bu partileri bilirsiniz kim gelirse random kişilerle kurulan taxi olmayan partilerdir.
    Bir priest slotun yanından geçerken brahman mobuna vurdu, party içinden biriside bu insan a küfür etti.
    Bu insan slot a tam 8 tane battle priest getirdi ve biz slotu brakmak zorunda kaldık.
    Genie altı makro, klasik z+skill(bizse genie açıyoruz).Tabi arabuluculuk yapmaya çalıştım "sana küfürü o etti sense hepimizi cezalandırıyorsun" gibisinden laflar söyledim.
    Tabi adam nuh dedi peygamber demedi.Bana bunu yaşatan ve bu insanları sırf para geliyor premium çekiyorlar diye destekleyen nttgame yönetimini saygıyla anıyorum.
    Bu arada gelenek bozulmasın buda böyle bir anımdır.
    [IMG][/IMG]

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Genelde resetten sonra direk giriyorlar çarlara.Premiumu olduklarını düşünmüyorum.Dc olan çarları oyuna girmiyor niyeyse.Premiumsuz vega 2 girilmiyor.Ve reset gününe kadar bu kalabalığın yarısı oyunda olmuyor.Resetten sonra tekrar kalabalıklaşıyorlar.
    Kardeş 2 Çar üstü premium şartı var. O yüzden. Oyuna giriş için değil. Çar sokmak için premiuma ihtiyaçları var.

Beni bu adamın evinde 30 adet ve daha fazla Pc olduğuna kimse inandıramaz kusura bakmayın. Herif 1m kâr ile old takı alıp satacak, veya high class, unique falan alıp satacak ve 30 adet pc ye elektrik ödeyecek, premium alacak. Ben size söyleyeyim 1 adet pc 24 saat açık kalarak ayda tahmini 25tl getirir. 30 adet pc 750tl. 30 adet de bronze premium 2.100tl. Toplam masraf 2850tl. Yani düz hesap 28-29 gb para. Ulan ne kadar kazanıyor bu adam vega gibi geberik bir serverda old takı ticaretinden ? Vega'da charım vardı bırakıp siriusa geçtim, server gerçekten aşırı geberik, canlanmasının mümkünatı yok, level kasan yok, quest yapan yok, pk desen akşam ancak var. İnanılır gibi değil vegada bu kadar para kazanması. Ki bu sadece 1 tanesi, daha bu adam gibi kaçtane vardır sayamazsın. Pazarcılık nedir birader onu da adam gibi açıklayan yok. Hangi mmorpg de var böyle birşey ? Oyunun amacı karakterinin levelini yükseltip bir ekiple birlikte pk atmak etkinliklere katılmak, bu adamlar 35 level char ile 24 saat moradonda. İnanılır gibi değil, bunların döner ekmekçi tayfası da böyle, adam 7/24 bir slotta geniede yada makroda herneyse. Bunlar oyunu baltalayan zarar veren şeyler. Farm tabiki yaparsın da 2 yıllık serverda 2 yıldır aynı slotta aynı char ile duran adam var, biraderim bu nasıl bir farm, charına bir adet item aldın mı acaba ? Bu oyundan zevk almak isteyen küçük kitleyi de oyundan soğutuyorlar başka birşey değil. Ben olsam süre sınırı getiririm bunlara, 1 accounttaki char ile günde en fazla 2 saat merchant kurmasına izin veririm bu olay da burda biter. Genie yi de sadece eslant paramun brahman titan ds de aktif olacak şekilde ayarlarım. Farm yapıcak olan da gitsin cz de yapsın, isterse 10 yıl cz de aynı slotta charına hiç item koymadan kastığı 20m yi bile siteye satarak oynasın, gelenden geçenden tek yiyip kanser olarak ölsün gitsin.

bu adamlar aynı şekilde eslantıda ele geçirmiş durumda solo oyuncunu değeri yok ben 2 haftadır pre çekmiyorum daha da çekmem bu gidişle

Senior Member
    Adam bildiğin dalga geçmiş. Bu kadar da olmaz, kafayı yemiş bunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Bu arkadaşlar da premium oldugunu hiç sanmıyorum.Dediğiniz gibi 200 k 300 k kâr için 50 60 pc kimse koymaz oraya. !! İncelenmesi gerekiyor acilen bunların.