Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
    Senior Member
    auction house tek çözüm bu.

Vega değil mi kanka bura :d

edit: arkadaş söylemiş zaten vega diye...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KaaiJeeN View Post
    Bu ksc yi alan yukardan nasıl çekmiş?
    F9 ile. shift c

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    En son buna benzer kurianlardan oluşan bir görsel paylaşılmıştı. Çözüm olarak da pazar kurulan kurian karakterinin boyutunu düşürmüşlerdi. Sıra warriorda galiba

Çünkü gerçekten sorunu çözmek yerine çevresinden dolaşılan bir anlayış söz konusu.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bütün yeni serverlarda durum böyledir.Gb böyle devam ettiği sürece azalmayacaklar çoğalacaklar.Ama her zaman diyorum ntt ve mgame için böyle pazar çarları,paramun ve eslantta 8-16'lı genie makrocular,folktan cz'ye kadar full puslu genieciler ve farmerlar önemli.Artık sen ben gibi normal oyuncu umurlarında değil bakın görüntüdeki gibi 16-24-32'lü çarlardan kazanıyor niye bu gelir kapısını yok etsinki?

ben size bu işin nasıl yapıldığını söyliyim i9 bir 12 bin tllik pc topluyorlar sanal makine kuruyorlar içine sanal makinenin wmware yazan yerlerini değiştiriyorlar driver isimlerinide regeditten değiştiriyorlar sanal makine ile oyuna girebiliyorlar oyunun bütün grafiklerini silip sanal makineyi çoğaltıyorlar sonra bütün sanal makinelere vpn kuruyorlar her birinin ipsi değişiyor al sana 50 tane çar

Senior Member
    gercekten bıktık bu bır oyunu ticaret kapısı haline getirenlerden gına geldi lütfen buna bir önlem alın artık

Senior Member
    Towndan buff atan priler için "buff misifisi kisiltilsin" "2. bilgisayar haksız rekabet oluşturuyor." diye öneri veren moderatorlerin bu konuya sessiz kalmasına şaşırmadım desem yeridir.

Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Hepsini tek tip giydirmiş, ip gibi dizmiş. Askeriyede bulamazsın böyle nizami diziliş. Ne bunlara ne de Genie adı altında macro ile taxi ve farm yapanlara bir önlem alınacağını düşünmüyorum. Yanılmayı dört gözle bekliyorum.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Multi pazardan zarar gelmez kardooo. Asıl tehlike muliple macroda.
    Ben şahsen 83/10 okçu +10 exp iron bowwla kı.ı kırık okçudan old çar yamuk bowlu okçudan kutu alamıyorum. Adam yardırıyor pew pew pew.
    asıl tehlike bunlar.