Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Post Trial Setin verdiği Bonusların Düzenlenme İsteği

Merhabalar,

Özellikle Yeni Serverler da Priestin En iyi Armoru Trial Set INT ve HP bonuslu olarak 2 Farklı şekilde kullanılıyor
    Fakat ne bonus kullanılırsa kullanılsın ek set bonusu olarak; 15 INT ve 10 STR bonus geliyor
    Benim ve Daha bir çok kişinin önerisi; Ek bonusların değişmesi veya basılan bonusa göre değişiklik göstermesi
    Özellikle Trial Sette STR bonusun pek fazla işe yaradığını söyleyemeyiz
    Yani; Bastığımız Bonusa Göre ek bonus vermesi daha mantıklı geliyor
    Örneğin:
    INT bonuslu Trial sete 15 INT 10 HP ek bonus
    HP bonuslu Trial sete 15 HP 10 INT ek bonus
    daha iyi olur diye düşünüyorum

Bonuslar en güzel Dragon ve Mytril setlerde işe yarıyor. Böylelikle Trial Setin, Dragon ve Mytril Set ile Arasındaki Fiyat uçurumuda bir nebze düşer

Eğer Trial Set düzeltilirse çok daha kullanışlı olacağını düşünüyorum

NOT: Mageyi ve Ron Setin Özelliklerini çok iyi bilmediğim için buraya yazmadım ama sanırım aynı sorun ondada var

Junior Member IamWolverine's Avatar
    Nickname
    :UA_1905:
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Trial Sette Neden Mi Str Bonus Var?
    Çitin Sete Str Basıp Oynayanlar Varya Onlar İçin (İntçi Str Ataker Priest)

Junior Member
    Bro kaç tane gördün Chitine Shelle ve Triale STR basıp eline hb veya ii takan priest
    İNTçi prieste adı üstünde INT işe yarar STR işine yaramaz çünkü +7 Triali giymesi için 180 den fazla INT vermen gerekiyor
    STR Weight Arttırmaktan başka bir işe yaramaz Senin İNTçi Ataker Priest Dediğin STR ye Sadece Pauldronu Giyecek Kadar veriyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bir çok zırhın kendine göre bonusları mevcut bunun değişeceğini düşünmüyorum.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bir çok zırhın kendine göre bonusları mevcut bunun değişeceğini düşünmüyorum.
    hocam adam cok mantıklı bişey söylemiş,desteklemen lazım,bizde biliyoruz değişmiyecegini,ama adam dogru soyluyo destek lazım

bende katılıyorum dogru söylüyor bunun zor bir yanı olmadıgını düşünyorum hp bonus basarsa ona göre ek baska özellik versin ınt basarsa ayrı özellik versin dogru ve mantıklı söylemiş konu güncel +++ ben mage playerim ve okcu playerim priestle bi alakam yok sadece haklı oldugu için destek verdim tşkrler

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by KeremEngin20 View Post
    hocam adam cok mantıklı bişey söylemiş,desteklemen lazım,bizde biliyoruz değişmiyecegini,ama adam dogru soyluyo destek lazım
    Desteklemesine destekleyim de yapımcı firmayı az çok biliyoruz bu tarz eklediği eşyalara hiç bir şekilde düzenleme yapmıyor olmayacağını bile bile desteklemek fayda getirmez

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    mgame paşa gönlü ne isterse onu yapar siz oyuncuların problemleri veya oyunun dengeleri umurunda olmaz

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Peki üstüne ne kadar pot almayı düşünüyorsun o str bonus kalktıktan sonra?

Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Peki üstüne ne kadar pot almayı düşünüyorsun o str bonus kalktıktan sonra?
    5k mana 5k da hp pot alabilir hemde 20 weight bile harcamadan. Her yerde 5k lık pot paketleri pazarda, hiç görmedin mi?