Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben şeriflik yaptım, benim yaptığım dönemde 5 karus 5 human olmak üzere bir sunucuda 10 şerif vardı. Sadece Ares 2'de bulunan karus spotlarını gezmemiz yarım gün sürüyordu. Ares 1 daha kalabalık olduğu için neredeyse tam gün sürüyordu. Demem o ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir, yetki alsaydın 1 haftada hiçbir şey yapamazdın.

Ben mesela şu foruma ilk kez giren birisi olsaydım ve bu konuyu görseydim. Daha nicki random, oyunu nasıl temizleyecek diye kendime sorardım.
    konuyla alakası yok ama size ulaşma şansım var mı mesaj atamadım önemli bir konuda soru sormam gerekiyor

Senior Member
    Ben şeriflik yaptım, benim yaptığım dönemde 5 karus 5 human olmak üzere bir sunucuda 10 şerif vardı. Sadece Ares 2'de bulunan karus spotlarını gezmemiz yarım gün sürüyordu. Ares 1 daha kalabalık olduğu için neredeyse tam gün sürüyordu. Demem o ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir, yetki alsaydın 1 haftada hiçbir şey yapamazdın.

Ben mesela şu foruma ilk kez giren birisi olsaydım ve bu konuyu görseydim. Daha nicki random, oyunu nasıl temizleyecek diye kendime sorardım.
    kardeşim isme takılmışsında bu olayın isimle alakası nedir ? slotları gezmem yarım gün sürüyordu diosun yani 12 saat napıyodun t ye basıp mı geziyordn ?
    12 saatte ben butun serverleri gezerim

oyunu nasıl temizlicek diye sormuşsun

koxperlerin ve macrocuların kasdığı slotlar belli anlık kontrollerde cezalandırdığımda
    adamın yeniden char acıp kasması vb zaten uzun süreceğinden böyle işlere kalkışmayacaktır..
    koxperlerin en buyuk dayanağı nedir zaten cr ye atılcak gm gorcek 1 haftası var o arada ben vurur cıkarım diyor ama gunluk olarak banlandıgında dicekki he anında banlanıyorum demekki zaman kaybı
    Last edited by sez_pqZjLz3r; 02-07-2021 at 08:14 PM.

Senior Member

1 hafta hiç birşey yapamazmıydık o kadarda değil. Sonuçta bu oyunu hergün oynayan kişi hilecilerle kafayı bozmuşsa eğer hangi slot boş hangi slotlarda kasıyorlar nerdeyse bilir.

Zaten iş maradon da başlıyor orayı sıkı tutarsan eğer problem olmucak ama işte söylediklerimiz umursanmadığı için yine mağdur olan yine legal oyuncular oluyor.