Results 1 to 5 of 5

Post Aldığım ceza hk.

ugurk24 okcum 83 level sadece mtyrl yapıp cıkarım hiç bişe kulladıgım yok durduk ere hapis yedım yeter ama ya ne emekle zorlukla presiz kastım emeklerim çöp oldu gm bey cevap bekliyorum sizden .!

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Hesap desteğini alabileceğiniz tek yer bilet sistemidir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum destek bileti oluşturmalısın buradan herhangi bir cevap alamazsın .

Junior Member
    Geçmiş olsun, maalesef haksız yere hapis mevcut, benim de başıma geldi. Bence para verip çıkma, çünkü tertemiz oynadığın halde atılıyorsun, çıkarsan, tekrar girmeyeceğinin garantisi yok.

Server: Ares

Karakter: ArcLich

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by snowWwhite View Post
    Geçmiş olsun, maalesef haksız yere hapis mevcut, benim de başıma geldi. Bence para verip çıkma, çünkü tertemiz oynadığın halde atılıyorsun, çıkarsan, tekrar girmeyeceğinin garantisi yok.

Server: Ares

Karakter: ArcLich

Merhaba,

Hiçbir oyuncuya keyfi ceza verilmez. Açtığınız diğer konularda da belirttiğim gibi itirazınız var ise bilet üzerinden dile getirebilirsiniz. Bilete hesabın tekrar incelenmesi ardından nihai karar iletilmektedir. Tüm bunlara rağmen haksızlık olduğunu düşünüyorsanız yasal haklarınızın olduğunu da belirtmiştim. Forum üzerinden bu şekilde devam etmeyiniz, iyi forumlar.