View Poll Results: Eski Serverlerdeki Oyunculara Hakettiği Değer Veriliyor mu?

Voters
63. You may not vote on this poll
  • EVET

7 11.11%
  • HAYIR

56 88.89%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Değer verilmiyor olarak oyumu verdim, fakat bu şekilde bir konu yerine tek bir başlık altında yapılabilecek mantıklı öneriler daha çok fayda sağlayacaktır. En azından ben böyle düşünüyorum.

Basit bir örnek vermek gerekirse boro, balrog slotlarına drop olarak Rosetta armor eklenebilir. Bu şekilde farm atmak isteyen bir çok oyuncu olacaktır, rekabet olacaktır ve slot pkları olacaktır.
    Gerçekten şahane fikir. Peki bişey soracagım sizce exp nasıl olmalı? reb4 bir asas oyuncusuyum fakat ne titan ne paramun parti var. Bu konuda ne olmalı? Draki malesef hayat yogunlugundan dönemiyorum kalan zaman pk için :/

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Eski sunucu oyuncuları genel olarak zaten haketmiyor. Pk da adam yok diyolar. Gidip item yapmaya çalışan adamı çıkarana kadar zorluyolar x) gerçi bunun sebebi farmcı diye bir türün üremiş olması. Eskiler alışık değildi.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bence sadece eski server için değil 2 yılı geçti yeni serverlarda da bir gelişme yok.Aylardır benim gözümde ne bir güzel güncelleme geldi ya da etkinlik geldi bütün serverlara.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Yeni sunuculardan eski sunuculara bir geçiş dönemi yaşanıyor şu sıra oyunda.
    Aynen öyle bende siriustan destana geçtim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Yeni sunuculardan eski sunuculara bir geçiş dönemi yaşanıyor şu sıra oyunda.
    Nedeni çok basit 2 sene oldu yeni serverlar da sadece jr var oyuncular etkinlik yok diye sıkıldı ve bıraktı eskilere geçti

Junior Member
    Ya varya dayanamadım bak cevap yazıyorum. Arkadaş sizin başka işiniz gücünüz derdiniz yok mu?
    Böyle bir şeyi sorun edecek kadar mı hayatını güzel. Eski oyunculara napcaklardı. Arnavutköy den arsa mı versinler

Senior Member
    Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum, eleştirel yorumlara da saygı duyuyorum... ama şunu belirtmek isterim ki amacım sadece eski sunuculardaki oyuncuların kendini bir kenara atılmış, adeta karantinaya alınmış hissetmesidir. Çok fazla sunucu olması kitleyi bölmektedir. Oyunu oyun olmaktan çıkarmaktadır.. Atalarımız ne demiş "Nerde hareket, orda bereket"

Senior Member
    eski sunuculara hakkında yorum yapacaksak benim düşüncem cz , base ve ardreama gibi pk alanlarına belirli dropların eklenmesi örnek veriyorum cz de boro balrog slotlarına krowaz +1 rosetta +1 dropları eklenebilir bu şekilde hem farm yapmak isteyen oyuncular da olacaktır pk atan oyuncular da bowla görevi olarak 15 kill görevine de krowaz rosetta verebilir dragon yerine bu şekil de serverlara %50 canlılık getirir son yıllarda knight online da bir cok şeyin degişebilcegini gördük ve gercekleşti neden olmasın ? belki ardreama bile el atarlar bos agacı eklenır farklı yaratıklar gelir farklı droplar eklenır insanlar keyifle tekrar oynamaya başlar bende bir cok oyuncu gibi yıllardır knight online oynamaktayım ama son yıllarda bir cok şeyin degiştini gördüm ve bu şekilde devam etmesini istiyorum ve empati kurabilen bir insanım eski bir sunucuda oynamasam bile herkesin keyif almasını isterim oyundan

cash alan serverlara önem veriyolar

Senior Member
    Herkes hayatından memnun heralde ne oy veren var.. ne yorum yapan...