Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Etkinliklere makro ile girenler için 14 yıllık başka bir oyunun çözümünü öneriyorum

arkadaşlar i*** adlı oyunda da böyle makro ile girenler ve maden çekenler vardı onlar için yeni bir güncelleme gelmişti npc ye her tıklandığında join yazısı rasgele farklı noktalarda çıkıyor makro ile tıklamak imkansız hale geliyordu. aynısı knight a da gelebilir. mesela makro ile ft ve utc giren çok fazla insan var. bunların önüne geçmek için npc ye tıklandığında çıkan onay kutusunun yerinin her sağ tıklamada npc nin 10-15 cm çevresinde rasgele biryerde çıkması lazım. böylece 2 pc den makro ile girenler yada sadece makro ile hep aynı kişiler giriyor bunun önüne geçilebilir. bu dediğim olayı 10 yıldır kullanıyor istanbul kıyamet vakti çok da iş görüyor.
    Last edited by DonJose; 02-05-2021 at 07:30 PM.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Zaten etkinliğe katılmak 1 saniyelik olay, önerdiğin gibi bir şey yerine eğer yapılabiliyor ise npc panelinin açılma süresine 1 saniyelik gecikme eklense yeterli olur sanki.

makro ile giremez ama kronometre tutar herkes öyle girer. Bu iş yaş bence

Ft ye giremeyen buraya konu açıyor anlamadım gitti. Biraderim FT ye girmek istiyorsan öncelikle bilgisayarın iyi olacak, o kalabalıkta iyi fps alacaksın. Sen zannediyorsun ki makrosu olmayan adam npc'ye tıklayıp gidip sakin bir yerde sanıye sayıp rastgele tıklıyor. Ben dandik bilgisayarımla bile girebiliyorum, 3 akşamda 2 kere giriyorum. npc'nin içine gir, mouse imlecini npcnin üzerine getir, sağ tık yaptığında öyle bir yere ayarla ki hem ilk seçeneğe hem de sonra çıkan confirme denk getir. Ondan sonra allah ne verdiyse seri seri hem sol tık hem sağ tık hem de klavyeden B ye bas. Yani şu sol tık sağ tık ve B olayını seri seri yapamayan zaten kolsuzdur. Elbette makro biraz daha hızlıdır elle yapmaktan fakat az birşey de şans faktörü var, tam saniyesi geldiğinde sen ilk seçeneğe tıklıyorsan o esnada hop içerdesin. Yani makro da olsan sonuçta ilk seçeneğe tıklıyorsun eğer saniyesi gelmediyse sayfayı kapayıp yeniden açıyor, o esnada sen elle basarak makrodan önce denk getirebilirsin.

Senior Member
    Aslında oyunun bir hatası var. Yukarda yazı çıkar çıkmaz alması gerek. Ama yazıdan önce alıyor. O kısma bi ayarlama gelirse bi salise bile hata olmazsa eli çabuk olan girer.

Bence npc tıklayınca ekranın sürekli farklı noktaya gelmesi güzel bir öneri, etkinlik girişlerinin yanında 3. parti programlar ile otomatik olarak town atıp çöp sattıran charlara da çözüm önerisi olmuş bir yandan.

Senior Member
    Yahu bunların önerisini yaptık. 1-2 sene öncede aynı öneri yapmıştım ama değişen birşey olmadı. Etkinlik saat geldiğinde tıkladığı an içeri almak yerine önüne matematik sorusu gelecek. Doğru cevap veren hızlı kişilerde içeri girecek. Oyuna catpha getiren yönetimin bunu yapması pek zor olmasa gerek. Ayrıca senin önerini de destekliyorum. Sonuçta bir fikir. Fikirlere saygı duyulmalı.

solda chatı yukarı kaldırıyorum 10sn kala orayı takip ediyorum, isimler gitmeye başlayınca bırakıyorum istisnasız girer ! birazda şans internet hızı, fps yememen lazım