Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Moderator NightOwl's Avatar
    Ekibin kanıt sunma durumu için yukarıda gerekli bilgiyi iletmiştim. Ayrıca buradan hesabınız hakkında herhangi bir destek almanız mümkün değildir. Yukarıda da belirttiğim gibi dilerseniz bilet üzerinden devam edebilirsiniz.

Junior Member
    ya hep aynı tantana..ben suçsuzum hapis yedim..gınna geldi ya..bende hapis yedim 3-4 defa..1i macrodan ondan eminim diğer 3üde sanal pc den..sanal pc kullanarak kimi zaman 6ay kimi zaman 1 sene kalmışlığım oldu oyunda ama er yada geç hapis yedim..ben şuna karşıyım efendim..hile mi kullandım direk banlayın hapis nedir ya :/ bende dahil kullanmış isem 2. bir şansı haketmiyorum..başarılar iyi çalışmalar dilerim..
    ÖNERİ:Hapis yemesi gereken suçlar karakteri trade atarak durdurmak,slota mob çekmek,küfür veya argo konuşmak geriye kalan tüm suçlar 1. ban 2. ban 3. ip ban komple temizle gitsin..dürüst olmak gerekirse macro kullanmış biri olarak söylüyorum macro kullanarak 3-4 gb kasmışım 6 ay mesela 6 ay sonra veya 2 ay sonra o karakterin hapis yemesi beni caydırmaz..ama ip ban caydırır..aynı şekilde bu kops kullananlar içinde geçerli..adam her hesap açısında 3-5 gün oyunda..zaten 3-5 günde o adam minimum 2gb kassa ölüsü 150 lira yapar oda tek hesapla..400 kc 37 lira sizce caydırır mı o adamı ?? sen o hesabı at o başka hesapla gelir yine devam..bence ip ban gelmeli..bu konuda katı disiplin getirilmeli bu şekilde insanlar para için yapmış olduğunuzu düşünmekte..öteki türlü bu düşüncelere maruz kalmazsınız..ver 400kc 37lira kas 3 gün 150 lira ne şiş yansın ne kebap
    Last edited by Jokerrr01; 02-08-2021 at 02:22 PM.

Junior Member
    bir öneride daha bulunmak istiyorum haddimi aşmaz isem..benim sanal pc kullanmamdaki neden mageme sw vermekti..gerekli tüm bilgileri veririm inceleyebilirsiniz..ben bir güncelemede npc den alınan sw ye getirilmesini isterim..sw alıyoruz 10dk e slota varana kadar yarısı gidiyor zaten 2 nova at geri sw almaya git gel slot elden gidiyor bu vesile ile..sonuçta para veriyoruz o sw ye yarım saate çıkarılmasını talep ederim..

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad