Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Etkinlik kazaninca 1 kc hediye gelsin :d

aklıma geldi paylaşmak istedim günde adam 3 etkinlik win yapsa yani kazansa ayda 90 kc bi tane ceker genie enazından kullanır kacırmadan etkinlik kovalar oyuna ayrı bi canlılık gelir die düşünüyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her etkinliğin ödülü bulunuyor, kabul edilecek bir şey gibi görünmüyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Duyduğum en saçma önerilerden biri olabilir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    İllegaller Npoints yüklemeden 5 günde SMS onayı yapıp, pazar özelliklerini açsın diyorsun yani. Genie'den yola çıkmışsın da o da 90 değil 149. Sadede gel sen.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyuncuya faydalı faydalı şeyler önermeyelim lütfen, yok mu bizim; paramızı, potumuzu, exp'mizi alacak bir öneriniz?

Katılıyorum, bence de güzel olur. Mesela ben karakterimi ince warriordan barbara çevirmek istiyorum ama bunun için o kadar para vermek istemiyorum, gerekirse 1 sene sürsün ama bu şekilde olsun isterdim.

Tabi bu npointin sınıflandırması ayrı olup trade onay işleminde kullanılmaması gibi ufak şeyler düzenlenir elbette, bir bunun için komple karşı çıkmaya gerek yok. Tıpkı bonus npoint ile bazı eşyaların alınamaması gibi.
    Last edited by FFferik16; 02-05-2021 at 10:14 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bunun yerine düşük ihtimalle trade edilemeyen pus eşyası verse daha iyi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her etkinliğin ödülü bulunuyor, kabul edilecek bir şey gibi görünmüyor.
    Aman yanlışlıkla bedava bir şey yaparsınız reisim, çarpılırlar.. Bu arada yoldan geçerken birinden 1kc değerinde para isteseniz 1 tl olsun buda, alma ihtimali %80 filan. Ntt den atıyorum hakkınız bir şey varsa almanız gereken, bunun için bile para vermenizi isteyebilirler.

Quote Originally Posted by asdd222 View Post
    aklıma geldi paylaşmak istedim günde adam 3 etkinlik win yapsa yani kazansa ayda 90 kc bi tane ceker genie enazından kullanır kacırmadan etkinlik kovalar oyuna ayrı bi canlılık gelir die düşünüyorum
    yemedin içmedin bunumu düşündün... sunucu kirası gm maaşı vergiler kiralar ne olcak kardeşim...kardeşim oyuna girecek bedava kc alıcak eğlenicek ... iyimiş valla.. sen hayrına kapının onunu süpür de gorelim..

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aslında öneri güzel ama geliştirilmesi gerek benim önerim şu şekilde Pus Gibi bir ek bölüm açılsa para birimide game point olsa etkinliklere girip kazandıkça 1 3 5 gibi game point kazansan kazandığın game pointleri GPPUS bölümünde kullanabilsen. Bu bölümde sadece belirli itemler olsa örneğin sw ac buff gibi tabi bunlar NON TRADE olmalı aldığın karakterin üzerinde kalmalı. ek olarak game pointi sadece etkinlikler için degil andream cz delos krowaz bifrost gibi alanlarda pk yı aktif hala getirmek için çok güzel bir öneri
    Basit bir sistem kurmak gerekirse.
    Game Point =GP
    Bdw Win 3GP Lose 1GP
    Chaos %20 3gp %20-40 2GP %40-80 1GP
    Ft Blue chest 3GP Green chest 2GP
    Juraid Win 4GP Lose 1GP
    Daily CZ 100Kill 20GP
    Weekly CZ 1500Kill 200GP
    Weekly Felankor Last Kill 50GP
    Weekly Cz Monster Hunt Quest 10Riote 10atros 50Gp
    Weekly Krowaz Map 250kill 100Gp
    Weekly Bifrost Map 500Kill 200Gp
    vs. gibi bir çok quest eklenebilir ki bunlar zaten var olan şeyler ve eklemek çok basit.

Game PUS
    Speed potion 200GP
    300 AC 350GP
    2000BUFF 500GP
    Master Teach 30X 150GP
    Duration 100x 200GP
    vs.
    Yazdığım rakamlar tamamen kafadan yüksek mi düşük mü karar veremedim ama amacım zaten insalara bedava bişey dağıtılsın değil insalara oyunda bir amaç lazım. Adam pk atacak ya Pus çok pahallı diyor Farm atacak farm slotu kalmadı diyor. Etkinlige girecek verdiği kırmızı kutu ne yapacam diyor. Bu Sistem gelirse eski yeni hem Pvp alanları hemde etkinlikler ciddi anlamda olumlu etkinlenir
    @ScORp_LiON bu öneri kabul olmaz mı?
    Last edited by ARTHUR.; 02-06-2021 at 09:59 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ARTHUR. View Post
    Aslında öneri güzel ama geliştirilmesi gerek benim önerim şu şekilde Pus Gibi bir ek bölüm açılsa para birimide game point olsa etkinliklere girip kazandıkça 1 3 5 gibi game point kazansan kazandığın game pointleri GPPUS bölümünde kullanabilsen. Bu bölümde sadece belirli itemler olsa örneğin sw ac buff gibi tabi bunlar NON TRADE olmalı aldığın karakterin üzerinde kalmalı. ek olarak game pointi sadece etkinlikler için degil andream cz delos krowaz bifrost gibi alanlarda pk yı aktif hala getirmek için çok güzel bir öneri
    Basit bir sistem kurmak gerekirse.
    Game Point =GP
    Bdw Win 3GP Lose 1GP
    Chaos %20 3gp %20-40 2GP %40-80 1GP
    Ft Blue chest 3GP Green chest 2GP
    Juraid Win 4GP Lose 1GP
    Daily CZ 100Kill 20GP
    Weekly CZ 1500Kill 200GP
    Weekly Felankor Last Kill 50GP
    Weekly Cz Monster Hunt Quest 10Riote 10atros 50Gp
    Weekly Krowaz Map 250kill 100Gp
    Weekly Bifrost Map 500Kill 200Gp
    vs. gibi bir çok quest eklenebilir ki bunlar zaten var olan şeyler ve eklemek çok basit.

Game PUS
    Speed potion 200GP
    300 AC 350GP
    2000BUFF 500GP
    Master Teach 30X 150GP
    Duration 100x 200GP
    vs.
    Yazdığım rakamlar tamamen kafadan yüksek mi düşük mü karar veremedim ama amacım zaten insalara bedava bişey dağıtılsın değil insalara oyunda bir amaç lazım. Adam pk atacak ya Pus çok pahallı diyor Farm atacak farm slotu kalmadı diyor. Etkinlige girecek verdiği kırmızı kutu ne yapacam diyor. Bu Sistem gelirse eski yeni hem Pvp alanları hemde etkinlikler ciddi anlamda olumlu etkinlenir
    @ScORp_LiON bu öneri kabul olmaz mı?
    kabul edilme ihtimali %0