Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Jr giriş hakknda

Jr de genelde black gem için afq kalanların yuzunden diğer kişilerin hakkı yeniyor Jr girişlerinide Ft girişi ücretli yapsanız hıc değilse afq kalan sayısında azalma olur bunu bı degerlendirin artık

Senior Member
    Kalp kalbe karşı derler Az önce foruma bu konuda biraz daha geniş çaplı bir öneride bulundum. Desteklersen sevimirim. Belki sesimiz duyulur.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Ben tam dizili bir warriora sahibim, sunucumda JR kaybedince gelen black gem 800 k. JR'ye giriş ücretli olsa ben ve benim gibiler mi daha çok çekinir yoksa zaten pot harcamayacak JR jobu seçip, içerde aktif oynamayanlar mı çekinir?

Soruna katılıyorum ama çözüm bu değil. En son aynı internetten 1 hesapla girişi yapmayı getirdiler ve bir şey değişmedi, boşuna farklı mağduriyet çıktı, yine aynı olur. Eğer sorunu kesinkes kökten çözmeyecekse çözümler başka oyunculara mağduriyet yaratmamalı. Buna uygun öneriler de daha önce çok kez yapıldığı için onları tekrar etmeyeyim.

Senior Member
    Çare Np şartı gibi duruyor. Aktif ve dizili karakteri olan kişilerin bu durumdan mağdur olacağına inanmıyorum. Boş beleş fake charlar için ise ızdırap

Senior Member
    Çok basit yöntemleri var, yapmıyorlar ya da yaptıramıyorlar. En kolayı SAĞ np ile girilmesi çok değil 1k np bile yapsan %50si ortalıktan kaybolur. Ama otomatik gelip buraya yazacakları kurallara uymayanları şikayet edin falan vs. :d

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Durumu şöyle anlatayım o zaman 3 pc var diyelim altar vega sirius olsun a1 1pc v1 bir pc s1 bir pc olmak üzere girilebiliyor bence de çözüm bu değil 83 lvl sınırı 100 bin np sınırı getirsen adam gider onun ringini alır her modem için tek char jr veya bir etkinliğe değil direk oyuna bağlanabilme getirilmesi benim çözümüm tabi proxy vs kullanıp gene girecekler tabi lakin bukadar çok yatkın serbest olmaz en azından

size kalsa herşey ücretli olsun gemler artık kazandırmıyor pota gidiyor nerdeyse

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Çok basit yöntemleri var, yapmıyorlar ya da yaptıramıyorlar. En kolayı SAĞ np ile girilmesi çok değil 1k np bile yapsan %50si ortalıktan kaybolur. Ama otomatik gelip buraya yazacakları kurallara uymayanları şikayet edin falan vs. :d
    +1 katılıyorum. Kısa vadede en makbulu bu gibi görünüyor. Aslında bu konuyu 10dk önce açtım np kullanımı hakkını öneri konu başlığında ama oyundaki herkesin gözünü para bürüdüğü için bu konu başlıklarına giriş pek olmuyor. Keşke konu başlığında 1 günde 5 GB farm vs. yazsaydım da en azından konuya birileri girerdi

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    sağ np cidden çok güzel öneri

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    pazar kurma ve jr ft utc bf krowaz gibi etkinliklere girmek için 100 K np şartı gelmeli ve kademeli bir şekilde artmalı böylece kuru kalabalık dan kurtuluruz...