Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Çıldırdık yahu şuna bir çözüm getirin

ucu kaçtı artık yeter lütfen şu çoklu char sokmalara bir çözüm getirin ne güzel dünya ya ayarlamış z + skill tek yaptığı charı hareket ettirmek yada izin verin bizde yapalım ve lütfen video alın cr bölümüne şikayet edin bölümünü geçin

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    ben oyuncuysam bununla sürekli olarak baş etmek benim mi görevim yoksa yönetimin mi ? her jr girişte video açmak zorunda mıyız bunlarla baş edeceksek eğer biz yönetici olalım yönetim oyuncu olsun tekrardan soruyorum çoklu bir biçimde jr girmekde mübahsa söyleyin bizde yapalım

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Çoklu char sokmanın ne gibi bir illegalitesi var ?

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    DİMİİİİİİİİ çok haklısınız benimkide laf boş beleş adamız sonuçta illegalitesi yok, olur mu hiç jr kalitesini artıyor kalite artınca ben oynayamıyorum ondan şikayet ediyorum ben. Şu muhattap oldumuz şahsiyetlere bak Allah akıl fikir versin nediyim.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Çoklu char sokmanın ne gibi bir illegalitesi var ?

sen yetkili eskisisin ayıptır bu nasıl yorum? ntt aynı ipden event girişlerini engellemedi mi? çoklu çar sokmak tabii ki illegal. büyük ihtimal bu işlere dahlin var ki böyle bir yorum atmışsın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by disconnectfromsrvr View Post
    sen yetkili eskisisin ayıptır bu nasıl yorum? ntt aynı ipden event girişlerini engellemedi mi? çoklu çar sokmak tabii ki illegal. büyük ihtimal bu işlere dahlin var ki böyle bir yorum atmışsın.
    Evet dostum forumda sizın gorusunuze uymayan bir yorum attiysa kesinlikle dahili vardir. Dahili olmasa senden farkli düsünüyor olamaz herhangi bir konuda.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Gerekli rutin taramalar ve kontroller yapılmaktadır. İşbirliği yapmak isterseniz Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.