Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Question Etkinliklere Hile ile girme hakkında

Etkinliklere macro ile girmek suç değil mi ? Video alsak adamları banlar mısınız. Adam mevlevi gibi dönüyor .
    Etkinliklere macro ile girememeleri için herhangi bir önlem düşünüyor musunuz ?
    Mesela girmek için üst üste tıklayamasalar giremezler. Bizim hakkımız sürekli gasp ediliyor.
    Yok eğer mouse veya klavye macro ile girmek serbest ise bilelim hiç adamlarla uğraşmayalım video al vs ile.

Lütfen yetkili bir arkadaşımız cevap verebilir mi acaba
    Last edited by _DizzyMask_; 02-04-2021 at 07:27 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Etkinlik Npc'lerine tıklamak için illegal yol kullanan oyuncuları videolu kanıt alarak forumun Cheat Reports bölümüne bildirirseniz incelenip gerekli işlemler yapılır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Etkinlik Npc'lerine tıklamak için illegal yol kullanan oyuncuları videolu kanıt alarak forumun Cheat Reports bölümüne bildirirseniz incelenip gerekli işlemler yapılır.
    Teşekkürler bilgilendirme için

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Küçücük bir alanda çıkarılan onlarca guard summon ve etkinlik girişi için bekleyen yüzlerce kişinin arasından düzgün bir kayıt alıp da raporlamak... bilemedim.

Yıllardır macro kullanımı için yaptırım var ama ne kadar caydırıcı? Oynadığım sunucuda sadece forgotten temple için macro kullanan 1000 kişi sayarım ama bu kişileri zindana da atsanız, hesaplarını da kapatsanız 3 gün sonra aynı saatte, aynı yerde, farklı nickler ile yine bekleyecekler. Kitle bozuk ama kimsenin de bir şeyleri düzeltmek gibi bir niyeti yok sanırsam. Clan arkadaşlarım macro kullanmadığım için eğleniyorlar benimle ya Ara sıra macrosu ile giremeyen oluyor, ben macrosuz giriyorum beni örneklendiriyorlar. Eğer 2 saniyede macro kullananları tespit edebilirim diyen varsa buyursun gelsin her sunucunun akşam veya gece ftlerine. dediğim gibi yakalamak için sadece 2 saniyeniz var

Böyle meşakkatli işler yerine etkinlik giriş sisteminde değişikliğe gidilse olmaz mı?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    Küçücük bir alanda çıkarılan onlarca guard summon ve etkinlik girişi için bekleyen yüzlerce kişinin arasından düzgün bir kayıt alıp da raporlamak... bilemedim.

Yıllardır macro kullanımı için yaptırım var ama ne kadar caydırıcı? Oynadığım sunucuda sadece forgotten temple için macro kullanan 1000 kişi sayarım ama bu kişileri zindana da atsanız, hesaplarını da kapatsanız 3 gün sonra aynı saatte, aynı yerde, farklı nickler ile yine bekleyecekler. Kitle bozuk ama kimsenin de bir şeyleri düzeltmek gibi bir niyeti yok sanırsam. Clan arkadaşlarım macro kullanmadığım için eğleniyorlar benimle ya Ara sıra macrosu ile giremeyen oluyor, ben macrosuz giriyorum beni örneklendiriyorlar. Eğer 2 saniyede macro kullananları tespit edebilirim diyen varsa buyursun gelsin her sunucunun akşam veya gece ftlerine. dediğim gibi yakalamak için sadece 2 saniyeniz var

Böyle meşakkatli işler yerine etkinlik giriş sisteminde değişikliğe gidilse olmaz mı?
    adil bir oyun isteniyorsa tıklayanlar içinden random alınır içeri ve içerde de random, bozulamayan partiler oluşturulur. magelere peşkeş çekilmiş durumda zaten o etkinlik. rezalet halde bana göre tüm yapısı.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Npc e tıklama süresini 15 sn olarak ayarlasınlar 15 sn sonra tekrar denensin bakalım macro bir *şeye* yaricak mı =)
    Last edited by _DizzyMask_; 02-04-2021 at 09:56 PM.

Senior Member
    Etkinlikler geldiğinde önümüze clandan çıkarken gelen matematik sorusu gelsin. Bu hile kullanan kişilerin kafası zaten bulanık. Bu konuda pek başarılı olacaklarını düşünmüyorum. Bu sayede zeki ve hızlı olanlar giriş yapar. Hem de etkinlikler önündeki yoğunluklar bir nebze azalır.

Senior Member
    yani ben de bu konudan dolayı rahatsızım. Clanda herkes ft utc ye macro ile giriyor. Adamlar benimle dalga geçiyor. Şu etkinliklere giriş yöntemlerini değiştirseniz de rahatlasak . Ama sanki adamların yaptıklarında sorun yok gibi yıllardır bu konu hakkında çözüm arayışında değil oyun yönetimi .
    Size çok basit çözüm sunayım. Knight royalenin ki gibi olsun seri seri kimse tıklayamaz. Knight royale de içeri nasıl alıyorsa bunda da bole alınsın. FT UTC ye
    Adamların yaptığı legal değil deniyor ama legal olmayan suç olan bir durum için yıllardır çözüm arayışı yok.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Bunu nasıl başaracak ?
    İllegal program ile npc'ye tıklayanın ne gibi bir kanıtı olabilir söyler misin ?

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Bunu nasıl başaracak ?
    İllegal program ile npc'ye tıklayanın ne gibi bir kanıtı olabilir söyler misin ?
    Npc'nin başında duranların isimlerini raporlayarak galiba