Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
    Senior Member
    Cz slotları eski serverde bom boş. 1,2 farm slotu dışında kasan yok. Eslant aynı. Gb yi yükseltme işinde başka yerlere bakmanız lazım. 83/10 oyuncuyu cezbedecek, bu arada 83/5 lerdeki oyuncularında faydalanacağı birşeyler bulmalısınız. Hem exp hem farm gibi. Veya exp seal olabilir. 2 aydır eslantta 4 paramun slotunun 3ü taxi. 1 tanesi 7x24 çüler. Bu oyunda eski sw de 15 20 kişi bana yeter diğerleri başının çaresine baksın derseniz. Çok premium ve kc yi satarsınız bekleyin. Premium alıcam neymiş adamlarla kapışın slot kimin olursa. Bu kafayla devam.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Görsel güncellemenin yanında hem cz'yi canlandıracak hem de solo oyuncununda iş yapabileceği güncellemeler gelse çok güzel olabilir.

o objelerin yanından geçerken kesinlikle çarpacaksınız bir kaç ay önce gelen güncellemeyle objelerin boxlarını büyüttükleri için aynı monster stone daki gibi olacak görürsünüz.

Senior Member
    Okçular bu mapten çok muzdarip olacak gibi duruyor.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Umarım bu haritayı yaparken okçuları düşünmüşlerdir.

Junior Member
    Üzücü bir durum, 20 fps alan bilgisayarım 10'lara kadar düşecek bu güncellemeyle. Optimizasyon çalışmasının başlamasını 4 gözle bekliyorum.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    okçu istilasından birazda olsa kurtulur oyun güzel olmuş objelerin çoğalması

yaw bu oyunun yeniliğe ihtiyacı yokki..butun buglardan arındırın sadece bu oyuncuların sizden istediği anlamak yada uygulamak neden bu kadar zor

Boşuna heveslenmeyin millet sağa sola çitti ağaçtı çalıydı vs. çarpa çarpa bir hal olacak umarım bu güncelleme ile birlikte gölgeye takılma sorununu en azından cz için kaldırmışlardır diye umut ediyorum bakıp göreceğiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Diğer maplerde güncellenmeli