Results 1 to 5 of 5

Thread: Jr sorunu

Angry Jr sorunu

Merhaba Arkadaşlar Ben her gün akşam jr sine giriyorum. Sürekli biri afk ve bir kişide alt f4 çekiyor. Bunu sürekli yaşıyor insanlar yani ikinci dakika da altf4 ile oyundan çıkacak arkadaş ve afk kalacak arkadaşlar neden giriyorsunuz. Lütfen jr etkinliğinde oyundan çıkılmasın ve bizde reportlarız oynamayacak da etkinliğe girmesin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Dilerseniz afq olanları kanıtlarınız ile birlikte Cheat reports bölümüne iletebilirsiniz.

Senior Member
    Şerif kırıp atak armor ağaç sc'si basıp JR girdin ve Large breaker'li 71 level warrior geldi diyelim ne yaparsın?
    İlk mob'ta tek yiyip heal gelmiyor diyen 73 level okçu görsen ne yaparsın?
    2 senedir aynı serverda olup hala itemi olmayan adamı görsen ne yaparsın?
    Moradonda 1-20 GB arası itemleriniz alınır diye bağıran ama JR'ye çıplak gelen pazarcı görsen ne yaparsın?

Kendi adıma konuşayım genelde böyle durumda alt f4 çekiyorum hiç boşa vaktimi harcayamam kusura bakma içlerinde belki sende varsın ama durum böyle. Sende boşa harcama vaktini böyle durumlarda.

AFK konusuna gelirsek çare olacak diye IP sınırı geldi kardeşimle aynı evde JR giremiyorduk. Biri çıkıp 2. sunucuya geçemiyor çünkü sıra sayıyordu. Timed sunucusu sağolsun çocuk JR girer oldu. Ama hala AFK olanlar oluyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Şerif kırıp atak armor ağaç sc'si basıp JR girdin ve Large breaker'li 71 level warrior geldi diyelim ne yaparsın?
    İlk mob'ta tek yiyip heal gelmiyor diyen 73 level okçu görsen ne yaparsın?
    2 senedir aynı serverda olup hala itemi olmayan adamı görsen ne yaparsın?
    Moradonda 1-20 GB arası itemleriniz alınır diye bağıran ama JR'ye çıplak gelen pazarcı görsen ne yaparsın?

Kendi adıma konuşayım genelde böyle durumda alt f4 çekiyorum hiç boşa vaktimi harcayamam kusura bakma içlerinde belki sende varsın ama durum böyle. Sende boşa harcama vaktini böyle durumlarda.

AFK konusuna gelirsek çare olacak diye IP sınırı geldi kardeşimle aynı evde JR giremiyorduk. Biri çıkıp 2. sunucuya geçemiyor çünkü sıra sayıyordu. Timed sunucusu sağolsun çocuk JR girer oldu. Ama hala AFK olanlar oluyor.
    Parti çöp deyip çok jr kazandık, wariyorun ölüsü bile doomlarda twlerde iş yapar en çok partiyi bu iki mob yavaşlatır okcuda öyle oynamayı bilirse ,ama pri str ise içinde atak duygusu varsa 2 dakika buf bekliyorsan party heal almıyorsan diğer priye sen heal tut ben dalıyom derse baştan kaybettin.Dün karşı ırkın ezik okcuları ezik prisi öyle bir oyun çıkardıki güçlü olduğumuz halde kaybettik ne nova attırdı ne elimizi kaldırdı manamızı çektiler seri atak yaptılar atak yaptığımızı minirlediler adamların inadını kıramadık.Yazdıklarının bazılarına katılıyorum jr tıklayıp pot mana pazarı kurup hepsini satıp jr çekince içerde mana dilelende çok oluyor bunlara kalırsan oyunu silmen lazım.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    pri str ise içinde atak duygusu varsa 2 dakika buf bekliyorsan party heal almıyorsan diğer priye sen heal tut ben dalıyom derse baştan kaybettin.
    Tek prinin tutamadığı partiyi 2 pri de tutamaz. Çoğu zaman 2 pri atak yapıp sadece 10k larla adamları tutuyoruz. Ama bazen 2 kişi birden tutmaya çalışsak da nafile yatalak oluyor parti. Ayrıca çoğu zaman atağa geç diye parti söylüyor zaten. Ama dediğin gibi karşı tarafın hiç gelemediği ve 20. dakikada deva keserek kazandığımız jr lerde oluyor. Tek asasın bize jr kazandırdığı da oldu.