Results 1 to 8 of 8

Kurian'a buff istiyoruz !

Zehir Kurian olarak cz üzerinde kimlere vuracagız ? sup olarak oynamak istemiyoruz kurianı
    zehir kurianın kendi başına birşiy yapması gerekiyor her gördügü bp ye town okculara town asas itemsiz ise kese bilir mageleri kese bilir warriorların cogu pt ile veyahut farmer kesmek istesek ss [scoripon side]hp rec silahları ile kendilerini gayet temiz tutuyorlar
    7 zehir kurian 4 yakın 3 uzak olmak üzere vurdugumuzda cogu kişiyi kesemeyip towna düşüyoruz
    kurian support charı degildir ceşitleri mevcut zevk meselesidir tamamen supporta yönelik oynanmamalıdır
    kuriana buff istiyoruz zehir sınırının arttırılması veyahut zehir curesinin nörf yemesini istiyoruz
    support a yönelik kurian istemiyoruz

Gelen güncellemeler resmen bu jobu bitirmeye yöneliktir , kurian artık işlevsiz bırakılmıştır komple bu karakteri kaldırın sizde rahatlayın bizde rahatlayalım . Yazık değil mi bu jobu oynayıp zevk alan insanlara ? Bir iyileştirme istiyoruz.

artık kurıanları +7 faprıcle farm yapan bp gibi goruyorum. cok ezıklerrr. caresiz /town

Quote Originally Posted by beacker2323 View Post
    artık kurıanları +7 faprıcle farm yapan bp gibi goruyorum. cok ezıklerrr. caresiz /town
    aynen biladerim ne farkı var sadece mage mi kesicez bi bu oyunda

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    bir destekte benden gelsin , net bir şekilde haksızlığa uğrayan karakter , devil coldown sorunlarından tut , aldığı karaktere özel nerf ler ile liderliği elinden bırakmayan job. tüm karakterlerin özgürce oyun oynamasına rağmen kısıtlama getirilmiş ve akış olayı olmayan sadece sapporta mecbur itilmiş benim gözümde , en son nerf ile dewil drakeys curse ve pençe sıkıllerinin atağını düşürüp ard arda vurmasını engellediler . zaten iyi vurmayan son atak dewil skilleri ile ice karakter görsel çöpe döndü . kısaca özetleye bilirim oynayan bir oyuncu olarak ,

master 10 thunderstrom 5m kitleme 3sn ya bugda yada tutmuyor.
    dewil skıl darkeys ler 170 vuruyor sadece diger job ların R skilleri çıplak 300 vuruyor .
    tank yada atak oynasanızda fedakarlık yapmanız gerek kurrıanı kurrıan yapan özel statları veremıyosunuz , yetersiz
    atak 70 pull skıll tamam her defasında çekmesin ama bukadarda çekme oranı düşük olması üzücü 5/2 en az
    atak rush kitleme skili 5/2 gibi aciz bir rakam üzücü
    dewil 75 ve 80 skılleri gene durum aynı berbat .

diğer sorunları bu saydıklarımdan daha küçük olduğu için sayamadım , sayın GM ekibinin konu hakkında toplanıp bu karakteri oynayanlar için düzenleme yapması gerek. mage ekipleri , okcu ve asas ekipleri yere vuran warrıor ekipleri düşünürsek durum kötü, ayrıca karakter etkinlik ve exsp kasmadada eziyet.
    hala kurrian oynayan oyuncuları alkışlıyorum
    [PHP][/PHP]

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    konu güncel .
    [PHP][/PHP]

Evet mantıklı