Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ne yazmamı bekliyorsun? Pembe yalanlar söyleyerek insanların kısa süreli mutlu olacağı şeyleri mi yazayım yoksa gerçeklerden mi bahsedelim? Daha iyi çözüm önerin varsa yazmaktan çekinmemelisin.

oyuna kayıt olurken sunduğunuz kullanıcı sözleşmesinin 8. maddesine göre oyun içi eşyaların gerçek parayla takası kesinlikle yasak.

davranış kurallarına bakıldığında ise( ki yaptırımları buraya göre yapıyorsunuz anladığım kadarıyla ) bu kuralı orada göremiyoruz.

sorum şu. bu oyunda gb alım satımı yasak mı değil mi? yasaksa eğer, neden tespiti halinde cezası yok, varsa biz mi bilmiyoruz? yasak değilse eğer, neden kullanıcı sözleşmenizde " oyun eğlence amaçlıdır " diyip reel parayla takası yasaklıyorsunuz.

sözleşmenizin 8. maddesini aynen koyuyorum :

" Sınırlama olmadan, destekleyici, Oyun eşyası, GB, NPoints, hesap ID’si, hesap isimleri ve tüm aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır Sunulan oyun/oyunlar eğlence ve deneyim amaçlıdır ve hiçbir şekilde satın alınan / sahip olunan destekleyiciler, oyun eşyaları , GB , NPoints, karakterler,oyun hesapları paraya çevrilemez, gerçek para aktarım ve /veya başka kazançlara konu edilemez.

Şirket yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR. "

-

merak ediyorum bu sorunun cevabını

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bunu benzer konularda da yazmıştım.Arkadaşlar ntt,mgame normal oyuncuyu gözden çıkardı, oyun oyun olmaktan çıktı.Çoklu pc'ler(expte,farmda,pazarda ve bunların çoğunluğunun illegal program kullanmasına rağmen hiç bir şey yapılmaması) aylardır gb'yi yüksek tutmak için yaptıkları güncellemeler sayesinde her yeri oyundan para kazanmak için bütün gününü heba eden farmerlerla doldurdular.Cz farmerlarla dolu haliyle binlerce liralık itemli ve puslu insanlarda farmerları keserek pk attığını sanıyor.Böyle bir ortamın olduğu yerde ntt senin benim gibi solo oyuncuyu napsın böyle toplu insanlardan kazandığından.

Senior Member
    Sen kendini niye yoruyorsun ki ? yaz youtube ye 23 pc ile oyunu oynayan adamlar varken sen kimsin ? ben kimim ki ? ne pazar yapabilirsin nede karakter dizebilirsin boşa yorma kendini kardeşim şu pandemi bitsin bi yaz gelsin görelim oyunu