Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Junior Member
    -JR Bosunda kulanılıyo ama su var ılk odada ılk bosa yuzde atarsın partyde mage varsa o bosu kesene kadar sen cevredı mobları kesemezsın

Junior Member
    Fr0xian Legal oynuyan hangı asasda ds taktını gordun ben bugune kadar ılagellel dısında ne gordum ne duydum hıc bı asas str o kadar vermez ds takmak ıcın yanı dıcem su oyundakı ılageller yuzunden neden bızım canımız yanıyo ...

Junior Member
    Miss_Super yuzde vurmak sacmalık haklısın ama skılbarda o skıl gosterıs ıcın durmuyo ozaman kaldırsınlar bızde rahat edek yanlısmıı...

Junior Member
    Aklıma gelmısken yazıyım asasın gelsın yuzde atsın alsın kutuyu dıyenler ıcın respam ederek saten yuzde cop etmıyonuzmu...

Hakikatten asasların karşısında hiç bir job duramıyordu. Şimdi ws de itemli bile olsa Warrior'un karşısında duramıyor. ( Warrior'dan bir tık üst itemli olmasından bahsediyorum.)

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Jr bossu demişler.Ntt bu fırsatı kaçırır mı hemen yapımcıya iletip asasa bir darbe daha vurup jr bosslarında da yüzde skilli kaldırılır.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    halen jr bosslarında kullanılıyor. unuttular ise hatırlatayım dedim
    ''Monster Summon Staff'' ile çıkarılan bosslara da yüzde yeteneği kullanılabiliyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bp priest kesebilsin diye kalkan güncellemesi getirip priye nerf getirmişlerdi. BP oynanmayacak hale gelince geri çektiler. Başka classa nerf yerine asasa buff yapmaları gerekiyor artık. Yapmaları gereken tek şey onca aldıklarının yerine alternatif bir şeyler vermek. Artık hiçbir işe yaramayan yüzde skillerinin yerine yüzde 300 skiller getirseler güzel telafi olur.