Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

Angry Asasların yuzde skilli

Asasların yuzde skilli skilbardan kaldırın bos yere yer kaplıyor deva vurmaz eslanda hıc bır bosa vurmaz Cz de bosa vurmaz bu kadar nerf yıyen skıl yok .. (utc de vurmaz burda dıgiger sınıflarda burmayan skıl var )

Senior Member BaLBaLL's Avatar
    Nickname
    BaLBaLL
    Class
    Rogue
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Aynen yüzde skilleri artık bomboş hiçbir işe yaramıyor. Nerfleye nerfleye çöp ettiniz charları

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Ws'de atar karşıdaki karekterin kaç canı olduğunu hesaplarız hiç değilse

Senior Member
    Oyunun yöneticileri archera ve warriora bayılır. O yüzden asasa inat yapıyorlar.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    karakterin değerini düşürüyor bu skil işlevsizleştirme işleri portu 1 ara nasıl canlandırmıştı oyunu şimdi portuyu ne hale getirdiler kim kaybetti 2 tarafta hem oyun hem oyuncu kime ne yararı var anlayan varsa bana anlatsın bu akıl almaz işleri !

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Şuan ki aklım olsa , Asas açmazdım , warrior oynardım.
    Asası çöp etmek için elinden geleni yaptılar ve sonuç olarak çöp ettiler.

1 asas parti , ne mage pt kesebilir ne warrior pt. anca ks ile np kasıyoruz

Junior Member
    Eskiden de kolunda dsyle gezen asaslar felankoru alıyor haksızlık var diye ağlıyodunuz ben anlamadım ki ne istiyosunuz
    3 tane adamın oyunun en güçlü bossu olarak tabir edilen yaratığa 2 saniye içince %40 damage atması da çok mantıklı değildi esasında
    Eskiden slotlara yaratık çekiliyor partiler yatırılıyor geniemiz expimiz boşa gidiyor diye ağlayan tayfa şimdi yaratık uzaklaşınca geri dönüyo kesemiyoruz diye ağlıyo
    Asasın % skiline ilerde bi rework düşünülebilir belki oyun 10 yıl önce olduğu gibi bizim kontrolümüz dışında değil artık arkadaşlar, oyuncular neyden rahatsız ise bu düzeltilmeye çalışılıyor görüşlere önem veriliyor. yıllardır bir türlü önüne geçilemeyen insanları oyundan bezdiren %70 oyuncu kaybına sebebiyet veren hile artık oyunda 2-3 tane gencin 10 lira kazanalım da sigara alalım moduna dönüştü sadece, ki bunlar da çok kısa süre içinde banlanıyor. Yaw bu adamlar daha netsin xd
    Şuan işlevselliği çok azalan % skili için farklı özellikler gelebilir kullanıldığı zaman bosslara karşı %10-%20 ekstra defans sağlayabilir veya yaratıklara karşı taunt etkisi yaratabilir veyahut % skilini kullanan kişinin yaratığa karşı vurduğu damage yine aynı oranda artabilir yıkıcı değil yapıcı olun biraz, mantıklı olabilecek şeyleri düşünüp öneride bulunmak yanlış bişey değil. Zamanında chaos stone dediniz adamlar mobları rastgele spawnladı cz nptci dolu dediniz giriş lwli 70 e çıkarıldı chaos koxpdan geçilmiyo dediniz girişi 70 e yükseldi. Bahçe farmı tek bi kişinin elinde engellenmiyo dediniz adamlar cz nin dört bi tarafına saçtılar yaratıkları xd mod veya gm değilim ntt den para da almıyorum yanlış anlaşılmasın eleştirilecek kısımları bende eleştiriyorum ama yapılan herşeye bok atmak artık sizde alışkanlık haline geldi.

Senior Member
    Elit Bosslar(Felankor ve Bütün CZ Bossları,İsiloon,Ultima gibi) ve Özel alan Mobsları (UTC) gibi yerlerde yüzde vurmak zaten saçmalıktı. Uzun süre önce düzeltilmesi gerekiyordu ama geç düzeltildi. Kötü olan bunların Eslant Bosslarına da yansıması. Her boss'a zaten yüzde atılmamalıydı tümden beleşçilik olur. Felankora kur 3 asas party vur yüzdeleri kenarda bekle millet uğraşsın kessin savaşsın siz de kutuları alın beleşçiliği de olmuyor kusura bakmayın ama.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yüzde hakkındaki çalışma; tam iki yıldır Magic Jewel Powder ve saula vs. gibi itemler hakkında çalışan ekibe verilmiş.
    Cümle karışık olabilir.
    Özeti Yüzdeyi unutun.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    halen jr bosslarında kullanılıyor. unuttular ise hatırlatayım dedim