Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Lightbulb Knight Online yeni ws sistemi

Csw sistemi gibi belli bir para karşılığı ,giriş ücreti gibi , kayıt olunan 1v1 2v2 3v3 ... 8v8 tarzında bir ws sistemi gelse ve kazananlara belli ödüller verilse yada katılım ücretlerini kazanan tarafın alması , non-trade pus item vs. gibi ödüllerin verilmesi , ws şartlarının kayıt ekranında açılan gibi bir pencereyde belirlenip davet koduyla gibi artık nasıl olursa onaylanıp özel bir ws alanına girilmesi tarzında bir sistem gelmesi mümkün mü acaba ? biraz fazla mı hayal kuruyorum (:
    Hem serverdan da para çıkmış olur , bir düşünün derim
    Last edited by eee_Lj4wq1r7; 01-31-2021 at 09:40 AM.

Senior Member
    WS atacak olan Arena diye bir map var oraya gitsin. CZ'de vs ayağına güzel np kasılıyor karşılıklı. Bir de vs map getirilirse al sana legal NPT.

Junior Member
    Arenada belirli aralıklarla yada katılım sayısıyla mesela 10 m ücretle kayıt olup 10 kişi diyelim 1 .Ye 40 m 2.Ye 30 m 3.Ye de 20 m ödül olarak dönse ,10 m i der turnuva vergisi diye kesilse misal hoş olur bence

cok mantikli giris ucreti de biraz yuksek olursa illegalite engellenmis olur

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    WS atacak olan Arena diye bir map var oraya gitsin. CZ'de vs ayağına güzel np kasılıyor karşılıklı. Bir de vs map getirilirse al sana legal NPT.
    Np gitmeyen map yapmaları zor olmasa gerek (:

arenaya gidin np istiyorsanız cz ye

Senior Member
    Yorumlara bakıyorum da hem yenilik isteyen hem de yooohkk yaaa diyen tipler. gerçekten üzülerek söylüyorum knight online oynayan kitlenin kendisini biraz geliştirmesi gerekiyor.

Benim oynadığım farklı bir MMORPG oyunun da tam da senin dediğin gibi bir etkinlik var. Arenaya giriş için tıklıyorsun 1v1 2v2 3v3 ... 8v8 hangisini istersen sonra özel bir arenaya çekiyor.

Gün de 5 kere arenaya giren kişilere token veriyor. Knight online için de farklı bir ödül düşünülüp verilebilir.

Dipnot: chaos gibi herkes aynı olmuyor sınıfına göre ekstra buff kazanıyorsun. Örn warrior +10000can +5000 atak +5000 def, asaslar +10000can +3000 atak +critik şansı, mageler 5000can 3000 büyü gücü gibi gibi vs hemen bitmesin diye... bunu ko ya uygulayıp tabiki güzel bir sistem oturtulabilir

öneriği beğendim
    Last edited by mus3410; 01-31-2021 at 06:01 PM.