Results 1 to 5 of 5

Thread: Raporlama hk

Exclamation Raporlama hk

suan sirius andrem da town onunde agac ıcıne gırmıs adam koxpla mılletı dogruo onlıne gm nın acıl ılgılenırse sevınırız

Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat-Reports bölümüne yapmanız gerekiyor.
    CR : https://forum.nttgame.com/forum/foru...-Cheat-Reports

Genele açık olan bölümlerde CR konuları açmak yasak ..

Cheat-Reports Kullanımı konusu sana yardımcı olacaktır ..
    CR kullanım konusu : https://forum.nttgame.com/forum/show...#axzz411fcxExJ

adam andremın aglatıo 3 gun sonra bakılan cr lemı ugrascam ben ısım olmamasına ragmen oyuncuları sureklı kesıtıgı ıcın bıldırdım burda gerısı gm nın ne yapacana kalmıs
    Last edited by NativeBrutal; 01-30-2021 at 10:55 AM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by sir_hlzFA6m4 View Post
    adam andremın anasını aglatıo 3 gun sonra bakılan cr lemı ugrascam ben ısım olmamasına ragmen oyuncuları sureklı kesıtıgı ıcın bıldırdım burda gerısı gm nın ne yapacana kalmıs
    İşlem yapmayacaklardır dostum video aldıysan paylaş CR birimiyle işlem yapsınlar, hiç değilse illegal bitmiyorsa sayısı azalsın .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sir_hlzFA6m4 View Post
    adam andremın aglatıo 3 gun sonra bakılan cr lemı ugrascam ben ısım olmamasına ragmen oyuncuları sureklı kesıtıgı ıcın bıldırdım burda gerısı gm nın ne yapacana kalmıs
    Raporlama gibi bir sorumluluğu yok oyuncuların. Kendinizi bu konuda şartlamayın. Daha hızlı raporlama yapmak ve geri dönüş almak istiyorsanız discord üzerinden güvenilir üyelik için bilgi alabilirsiniz. Konuya gerekli bilgilendirme yapıldığı için yoruma kapatılmıştır.

Tags for this Thread