Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 75
    Konuyu güncellemek istiyorum

Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    nedemek yapmıyor kardeşim
    kurianlarımızı küçülttüler
    vergi fonu getirdiler
    pazar sc si getirdiler
    flood atmak için süre getirdiler
    en son set macromuzu kaldırdılar

daha ne yapmalarını istiyorsun bizlere
    kurianın yerine warrior açıyorsunuz
    vergiyi trade yoluyla hallediyorsunuz
    10 çar için 1 pazar sc yetiyor nasılsa.
    flood atarken makronuza 1 mili saniye değilde 10 saniye yazdırıyorsunuz
    set macronunda çok sürmez yolunu bulursunuz siz .

pazar tutma , benden aşagı/benden yukarı fiyat verirsen sana yaptırmam gibi iğrenç tehditler / moradonun her yerinde yecüc mecüc kabilesi gibi tek anadan 10uz doğmuş tipli warriorlar/ en büyük parayı kazanırken bile diğer adamın 50 100 ksına dikilebilen bi çift aç göz / bi adam örneğin ben Drakiden wb düşürüyorum vakit kaybetmemek için 1-2 tane wbyi 100 k ucuza koyuyorum hemen satılsında gideyim diye onu bile kendinize ks olarak algılayabilcek kadar dünyayı kendi etrafınızda dönüyor, her şey size yapılıyor sanabilme kibri. Aslında sorunda tam olarak bu son söylediğimde herşeyin tüm okların size sizin uzak akrabanız olan farm slotlarındaki çetelere dönmesi gerekirken nasıl oluyorsa bu kadar adam birleşipte size karşı galip gelmeyi beceremiyoruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TrMagiCz View Post
    kurianın yerine warrior açıyorsunuz
    vergiyi trade yoluyla hallediyorsunuz
    10 çar için 1 pazar sc yetiyor nasılsa.
    flood atarken makronuza 1 mili saniye değilde 10 saniye yazdırıyorsunuz
    set macronunda çok sürmez yolunu bulursunuz siz .

pazar tutma , benden aşagı/benden yukarı fiyat verirsen sana yaptırmam gibi iğrenç tehditler / moradonun her yerinde yecüc mecüc kabilesi gibi tek anadan 10uz doğmuş tipli warriorlar/ en büyük parayı kazanırken bile diğer adamın 50 100 ksına dikilebilen bi çift aç göz / bi adam örneğin ben Drakiden wb düşürüyorum vakit kaybetmemek için 1-2 tane wbyi 100 k ucuza koyuyorum hemen satılsında gideyim diye onu bile kendinize ks olarak algılayabilcek kadar dünyayı kendi etrafınızda dönüyor, her şey size yapılıyor sanabilme kibri. Aslında sorunda tam olarak bu son söylediğimde herşeyin tüm okların size sizin uzak akrabanız olan farm slotlarındaki çetelere dönmesi gerekirken nasıl oluyorsa bu kadar adam birleşipte size karşı galip gelmeyi beceremiyoruz.
    Of of ne döktürmüşsün birader ya yerden göğe kadar haklısın.burdan Mod arkadaşlarıma söylüyorum sanal pc önünü kesin bir güncelleme gelsin artık oyun xp de çalışmassın minumum win7 calıssın ki millet sanal pc acamasın

Adamsın kardeşim son derece haklısın ben bu konuyu açtım sonuna kadar her gün insanlar görsün, yöneticiler görüp bir şeyler yapsın diye elimden gelenini yapıcam. Bu konuda biz haklıyız kardeşim. Oyun amacı dışına çıkılmış çoğu soruna çözüm bulunuyor. Nttgame yöneticileri iyi adımlar atıyor son zamanlarda. Artık bu pazarcılara sıra geldiğini belirtmek istiyorum. Şaka gibi oyunda al sat yaparak geçimini sürdüren adamlar var. Biz bişey yapmıyoruz. Bu çok üzücü bir durum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    arkadaşlar bu süreçlerin tümü illegaldir. gib üzerinden vergi kaçakçılığı hakkında süreci anlatan bilgilendirme yaparak şikayette bulunursanız ancak o zaman bi şeyler için çalışma yürütülür. diğer türlü oyun bu konularda pek müdahil olmayacaktır konuşur konuşur susarsınız mecbur. oyundan ticari gelir sağlayan herkesin kıskaca alınması gerekiyor ki bunu sürdürenler risklerini de göze alarak sürdürsün. merak etmeyin parayı hesaplarına çekip çekmemelerinin önemi yok(malum, incelemeye takılmamak için banka hesabına çekim yapmak yerine papara, kripto hesaba vs çekim yapanlar da var). aracı gb satış sitelerinin detaylı dökümlerini alırlar, tek tek kim nereye ne çekmiş çıkarırlar her birine vergi cezası + vergi cezası faizi + vergi gecikme cezası biner. 100k kazandılarsa 400k ya kadar borç çıkarılır. hak aramak isteyen devlet yoluna başvursun. ben üşeniyorum açıkçası işim gücüm var ama kafayı gerçekten taksam izleyeceğim yol bu olur. tabi çevre yapıp bu konuda örgütlenip toplu şikayette bulunmak daha iyi sonuç verecektir.

google'a

" Vergi Kayıp ve Kaçağına İlişkin İhbar Bildirimi "

yazın, bildiğiniz tüm ticari gelir yöntemleri/sistemlerini(upgrade, kutu kırmalar, taksiler, 8 li mageler, pazar çeteleri, koxperlar, multiler vs vs.) a dan z ye anlatın. gerisini oturup izleyin sadece. devlete en çok şu dönemlerde para lazım ve haksız kazanç elde edip bunu beyan etmeyen herkesin peşine düşmek için dört dönüyolar. siz yolu gösterin, gerisini onlar halleder. kanıtı, ispatı, delili bulmak savcıların işi siz süreci bildiğiniz kadar anlatın kâfi. şirketten girer, aracı sitelerden, bu oyunu ticarete döken herkesten tek tek çıkarlar rahat olun. 5 yıl süresi var, 5 yıl içinde işler bu süreç.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 02-03-2021 at 05:35 PM.

Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    arkadaşlar bu süreçlerin tümü illegaldir. gib üzerinden vergi kaçakçılığı hakkında süreci anlatan bilgilendirme yaparak şikayette bulunursanız ancak o zaman bi şeyler için çalışma yürütülür. diğer türlü oyun bu konularda pek müdahil olmayacaktır konuşur konuşur susarsınız mecbur. oyundan ticari gelir sağlayan herkesin kıskaca alınması gerekiyor ki bunu sürdürenler risklerini de göze alarak sürdürsün. merak etmeyin parayı hesaplarına çekip çekmemelerinin önemi yok(malum, incelemeye takılmamak için banka hesabına çekim yapmak yerine papara, kripto hesaba vs çekim yapanlar da var). aracı gb satış sitelerinin detaylı dökümlerini alırlar, tek tek kim nereye ne çekmiş çıkarırlar her birine vergi cezası + vergi cezası faizi + vergi gecikme cezası biner. 100k kazandılarsa 400k ya kadar borç çıkarılır. hak aramak isteyen devlet yoluna başvursun. ben üşeniyorum açıkçası işim gücüm var ama kafayı gerçekten taksam izleyeceğim yol bu olur. tabi çevre yapıp bu konuda örgütlenip toplu şikayette bulunmak daha iyi sonuç verecektir.

google'a

" Vergi Kayıp ve Kaçağına İlişkin İhbar Bildirimi "

yazın, bildiğiniz tüm ticari gelir yöntemleri/sistemlerini(upgrade, kutu kırmalar, taksiler, 8 li mageler, pazar çeteleri, koxperlar, multiler vs vs.) a dan z ye anlatın. gerisini oturup izleyin sadece. devlete en çok şu dönemlerde para lazım ve haksız kazanç elde edip bunu beyan etmeyen herkesin peşine düşmek için dört dönüyolar. siz yolu gösterin, gerisini onlar halleder. kanıtı, ispatı, delili bulmak savcıların işi siz süreci bildiğiniz kadar anlatın kâfi. şirketten girer, aracı sitelerden, bu oyunu ticarete döken herkesten tek tek çıkarlar rahat olun. 5 yıl süresi var, 5 yıl içinde işler bu süreç.
    Aynen öyle şikayet etmek lazım aslında bu oyunu oyun için oynamayıp ticari amaçla oynayanları.
    1 kişinin şikayetini belki dikkate almazlar ama 100-200 kişi şikayet ederse dikkate alınabiliriz ve inceleme başlatılabilir.

Konuyu açan arkadaşa hak veriyorum. Yapılan işe bir şey demiyorum, ticaret bu oyunun gerçeği fakat 20 bilgisayarla oyuna girmek ile illegal multiclient arasındaki fark nedir ? Multi neden yasak ? Bu sorunun cevabını verecek herhangi bir insan yok. Neden yasak multi dostlarım ?

DN: Arkadaşlar kıskanmayın gidin siz de alın gibi düşük bütçeli cümleler kurmayın lütfen. Şükür halim durumum yerinde, almak istesem 50 bilgisayar da alırım. Fakat bu, oyunun mantığına aykırı. Oyunun düzenini bozan bir durum. Ne farm atılıyor, ne pazarda eşya satılıyor. Arkadaşın dediği gibi koymuş 20 bilgisayarı allahın sosyopatı, onun çarlarının attığı floddan başka hiçbir şey görünmüyor, SC'den bakıp 2-3 m altına koyayım hızlı satayım desen kafana 2-3 çar bırakıyor kimse sana tıklayamıyor. Yani oyun tamamen bu multici oyuncuların elinde.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Premium car yok. Ayirt etmeden ip sinirlamasi getirilmeli. 2 pc ile isteyen istedigini yapsin sorun hu kisiler degil. Sorun pazarci veya slotlarda kasan kisilerde degil. Sorun genie alti makro, sorun cok fazla pc kullanan insanlar. Ben okcumla farm yaparken 2, pc mide somuyoeum buff ac aliyorum heal atyrum can pot basma derdnden kurtulup rahat kasiyorum yada pk cktgmimda aliyorum buff ac mi, bence bu tip kullanim kimseye zarar vermez. Adam 2 pcniile istedigi yere pazarini kursun sorun bu deegil sorun asiri pcnile tekellesme. Paramun dahil ex kasicak yer yok su an, benim okcumla farm yaptigim 7m kasiyordum saatte artik oda yok cok pc makrocu mageler alotlari kapatti buna cozum lazim. Eskiden anlasirdik kardes 2 saate cikicam gel slota al o gelir dgerinondan alirdi su an oyun igrenc halde

Abi 2 pc kullananlara sözümüz yok zaten. Bu çok normal bir durum zaten. 2 pc ile 1 charınla oyununu oynarsın 1 charınlada pazar yaparsın. Fakat dediğimiz gibi multici sadece pazarcı olan adamların bitmesini istiyorum. Çok çok fazla para kazananları var. Birde genie altı makro dediğin gibi. Mesela 6 gün önce bi paramun taksi ptyi reportladım %100 makro. Videosu felan hepsi var. Fakat hala ban yemediler slotta hızlıca kasıyolar. Buna dur diyelim. Yöneticilerimiz buna bir tık daha acımasız olsunlar göz yummasınlar artık.

aynen offline pazar çözüm