Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)

warrior'ların yere vurarak mage alan skillerinden fazla vurmasını açıklayabilecek.

gayet açık ve net soruyorum.
    warrior'ların yere vurarak mage alan skillerinden daha fazla dmg vurmasını mantıklı bir şekilde açıklayabilecek var mı????

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    magelerin o attığı nova taa ben neredeyken baya 1 uzakta iken nasıl oluyorda bana vuruyor biride bunu bana açıklasın o kadar uzak mesafeye vuruyorki o nova şok oluyorum !

Yakın savaşçı nasıl alan atar ya

Senior Member
    Quote Originally Posted by ImPluviophile View Post
    Yakın savaşçı nasıl alan atar ya
    olay ne biliyor musun knight oynayan kitlenin bazı şeyleri aşamaması.. uzun uzun anlatmayacağım ama artık tüm MMORPG oyunlarda klasik class olayı kalkıyor.

Yani yakın dövüşçü olup bir anda rakibini uzaktan büyü atabiliyorsun.

NEDEN Mİ... Şöyle düşün karşında bir asas var dd25 taktığın zaman asas bitti. ama bu adam bir anda sana uzaktan farklı bir yetenek atarsa o attığı yetenek sana daha fazla vurur çünkü kafalıktan defans alamazsın. Haaa bunun için de farklı farklı item kombinasyonları gerekiyor da knight online dünyasında bu yemezzz

Quote Originally Posted by mus3410 View Post
    olay ne biliyor musun knight oynayan kitlenin bazı şeyleri aşamaması.. uzun uzun anlatmayacağım ama artık tüm MMORPG oyunlarda klasik class olayı kalkıyor.

Yani yakın dövüşçü olup bir anda rakibini uzaktan büyü atabiliyorsun.

NEDEN Mİ... Şöyle düşün karşında bir asas var dd25 taktığın zaman asas bitti. ama bu adam bir anda sana uzaktan farklı bir yetenek atarsa o attığı yetenek sana daha fazla vurur çünkü kafalıktan defans alamazsın. Haaa bunun için de farklı farklı item kombinasyonları gerekiyor da knight online dünyasında bu yemezzz
    Peki madem öyle asasa bp ye falanda uzaktan büyü atma gelsin. neden warrior hep ? Warriorun ki gibi sağlam damage atan bir büyü olacak ama.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    THOR da yere vurunca alan atıyor. bence mantıklı

Senior Member
    şimdi bütün sırrı bozdun bu soruyu sorarak . neden böyle şeyler yapıyorsunuz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by ImPluviophile View Post
    Peki madem öyle asasa bp ye falanda uzaktan büyü atma gelsin. neden warrior hep ? Warriorun ki gibi sağlam damage atan bir büyü olacak ama.
    aynen öyle kardeşim keşke gelse dediğine tamamen katılıyorum warriorun varsa örneğin str priestin de tam tersi anti def olarak '' 5 saniyeliğine menzilli skilleri engeller'' gibi bir skill olabilir. Yada '' 5 saniye boyunca büyü hasarını engeller '' gibi gibi daha karmaşık şeyler de olablir. sonuç olarak ne olur atağım güçlü defansım yok ama en azından o 5 saniye de adamı indirmeye çalışabilirim dersin. warrior da görür bu skili bastığını normal atağa geçer. yani bir sınıfa bir özellik geldi mi aslında tüm oyun stili değişiyor

yani anlatmaya çalıştığımı anlamışsın teşekkür ederim bu tarz bir şeyin üzerinde düşününce binlerce kombinasyon gelir insanın aklına bunları oyuna entegre etmekte zor tabiki ama imkansız değil

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu saçmalığın bir açıklaması yok kardeşim sıfır yetenek sıfır iq gerektiren kolsuz herosu. Tek skili de macro ile vuran andavallarla dolu bir oyunda mantık arama bence pek.

Asıl problem magenin isterse +10 staff taksın damagesinin bir warrior/asas kadar artmaması.