Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

GÜNCELLEME SONRASI +7'e UPGRADE ORANI !!!

Güncelleme sonrası inanılmaz bir şekilde 7'e item geçiriyorum daha önce olmadığı kadar. Bunu bir güncellemenin tetiklediğini düşünüyorum. Bunun bir sistem hatası olduğunu düşünüyorum fakat CR'ye konu açıp şikayet etmek gibi bir niyetim yok. Basabildiğini bassın insanlar
    NOT: Deneyin göreceksiniz...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pazardan +6 krowaz ve holy'leri satın alıp hepsini basabilir misin?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Sazan.avi hahahah

Belki de bastım bile

Şanslı anına denk gelmiş dostum ne bastın çok merak ettim sevinçten havalara uçmuşsun

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dan_mHDbPAYE View Post
    Şanslı anına denk gelmiş dostum ne bastın çok merak ettim sevinçten havalara uçmuşsun
    +6'dan +7'ye wood staff
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Bütün sermayeyi tükettikten sonra böyle bir konuyla karşılaşmam bruh moment

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Bütün sermayeyi tükettikten sonra böyle bir konuyla karşılaşmam bruh moment
    "bruh moment öyle bir andır ki; denizler alev alır, gök yere iner. yer sarsılır, sular coşar. koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır" -necip fazıl kısakürek.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 12h_3GlAkKfv View Post
    "bruh moment öyle bir andır ki; denizler alev alır, gök yere iner. yer sarsılır, sular coşar. koca dağlar sarsılır, ölüler canlanır" -necip fazıl kısakürek.
    eksisozluk alıntı

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    +6'dan +7'ye wood staff
    :d
    Last edited by 12h_3GlAkKfv; 01-28-2021 at 05:49 PM.