Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Clanda son görülme

Bu bug gibi geldi bana. Son görülme tarihinde bir sorun var düzgün çalışmıyor. 18655 days left ne demek?
    Bu düzeltilirse exp bonus için kimi clandan çıkaracağımız konusunda daha az zorlanırız.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Uzun süredir oyuna girmemiş kişilerde o şekilde yazar. Muhtemelen bakım sonrası oyuna girmeyen herkes o şekilde görünüyor diye tahmin ediyorum, oyuna girdiklerinde düzelmesi gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sunucuların bakıma alınmasından sonra oyuna henüz girmemiş kişilerin yanında bu sayıyı görüyoruz. Bana göre bunun + ve - yönleri mevcut. Mesela güncellemeden 1 hafta sonra girmemiş olan birisi kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Eksi yönü ise uzun vade de oyuncuların ne kadar süredir oyuna girmediğini görememek.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Sunucuların bakıma alınmasından sonra oyuna henüz girmemiş kişilerin yanında bu sayıyı görüyoruz. Bana göre bunun + ve - yönleri mevcut. Mesela güncellemeden 1 hafta sonra girmemiş olan birisi kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Eksi yönü ise uzun vade de oyuncuların ne kadar süredir oyuna girmediğini görememek.
    Yani artı yönü dediğiniz olan olay bu durum düzeldiğinde otomatik olarak olacak olay. Demek oluyor ki bu durumun sadece eksi yönü var

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Yani artı yönü dediğiniz olan olay bu durum düzeldiğinde otomatik olarak olacak olay. Demek oluyor ki bu durumun sadece eksi yönü var
    Bir nevi aynı yere çıkıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bir nevi aynı yere çıkıyor
    Last connection sadece gün olarak yazsa da olur bazen saat olarak da yazıyor. Yani 18 bin yazanlar sunucu bakımından beri oyuna girmemiş demek oluyor. Neyse en azından onları eleriz.