Results 1 to 9 of 9

Thread: Raporum hk

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Raporum hk

Selamün Aleyküm / Merhaba

Rapora zaten 3 gün sonra cevap veriyorsunuz. Verdiğiniz cevap da ''Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler!''.

Videoda her şey belli. JR'de mage beni aşağı çekip kendisi esc atıyor. Beni karşı ırka kestirmeye çalışıyor ve bunu defalarca yapıyor. Ben sadece 1 dakikalık video aldım ve bu magenin yaptığı edepsizlik açıkça görülüyor. Rapora gelen cevap gerçekten komik. Bravo ne diyebilirim ki!

Not : Videoda bir şey göremiyorsanız 40.-50. saniye arasına bakın. O zaman görürsünüz.
    Last edited by SkCZ0cK; 01-28-2021 at 04:25 AM.

Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Moderatörleri veya Scorp Lion u konuma davet ediyorum.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Raporlamayı kendinize görev haline getirmenizi anlamıyorum. Hadi sizinki istisna doğrudan size uygulanan bir durum var ama hileymiş macroymuş bunları kendine görev edinip zamanlarını ayırıp report eden kitle ilginç geliyor. Bu sorunla uğraşması gereken oyuncular değil çünkü..
    Last edited by Precise1HP; 01-28-2021 at 05:07 AM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Precise1HP View Post
    Raporlamayı kendinize görev haline getirmenizi anlamıyorum. Hadi sizinki istisna doğrudan size uygulanan bir durum var ama hileymiş macroymuş bunları kendine görev edinip zamanlarını ayırıp report eden kitle ilginç geliyor. Bu sorunla uğraşması gereken oyuncular değil çünkü..
    Videoda ksc alarak tarihin çıkmasına dikkat ettiniz mi? bazen ufak detaylardan dolayı rapor işleme alınmıyor?
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporunuzu tekrar kontrol ettim. Bu gibi raporlar oluştururken, örneğin all chat penceresini sonuna kadar uzatarak tüm konuşmaların görünmesini sağlayabilirsiniz. Öncesinde ne oldu, ne bitti bunu cr personeli bilemez. Bilmediği durumlarda da şüpheli raporun incelenmesi için başka bir birime aktarır. Burada yapılacak incelemelerden sonra her şey videonuzda göründüğü gibiyse o zaman şikayet ettiğiniz kişi ceza alır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    misal belki adamı tahrik ettin

bilinmeyecegi için aksiyon almazlar emin olmadıkları sürece.

Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Raporunuzu tekrar kontrol ettim. Bu gibi raporlar oluştururken, örneğin all chat penceresini sonuna kadar uzatarak tüm konuşmaların görünmesini sağlayabilirsiniz. Öncesinde ne oldu, ne bitti bunu cr personeli bilemez. Bilmediği durumlarda da şüpheli raporun incelenmesi için başka bir birime aktarır. Burada yapılacak incelemelerden sonra her şey videonuzda göründüğü gibiyse o zaman şikayet ettiğiniz kişi ceza alır.
    Bundan sonra daha uzun video alsam iyi olacak. İlerideki videolarda konuşmaları da göstereceğim.

Teşekkürler Scorp.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Kardeşim benim konuya da bakar mısın?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emi_NKPWybJx View Post
    Kardeşim benim konuya da bakar mısın?
    Normal koşullarda konular arşive taşındıktan sonra bilgi vermiyoruz ama bu seferlik inisiyatif kullanabilirim. Rapor ettiğin oyuncu işleme alınmış, lütfen bundan sonraki raporlarını arşive taşınma saatlerinden önce kontrol etmeyi ihmal etme.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.