Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 161
    Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaosdan kazanılan voucherler için 100lük mana ve can potu alınabilir şekilde görev vb. eklenebilir (tekrarlanabilir olacak). pot parası bulamıyoruz diyen çok oyuncu var. mesela 5 voucher ile 100lü mana yada 100 lü can potu eklensin aynı çarkıfelek etkinliğinde çıkanlar gibi.

Junior Member
    Merhaba,

Benim üzerimde 18 adet Voucher of Chaos var ben bunu yirmiye tamamlayıp bir silah alacaktım lakin görevin kapatıldığını gördüm şimdi soruyorum chaosu 70 level yaparak çok güzel bir şey yaptınız fakat bu görevi neden kaldırdınız ? Görevi kaldıracağınıza o görevede level sınırı koysanıza kardeşim neden her şeyi oyunculardan mahrum ediyorsunuz nereden bir şey alacak olsak hemen el atıp kurutuyorsunuz nasıl karakterimizi geliştireceğiz kardeşim biz ? Ben bu 18 tane voucheri ne yapayım şimdi çıkın söyleyin böyle saçmalıklarla uğraşacağınıza makrocularla uğraşın adamlar sarı peri oto loot güzel itemler ile hiç umursamadan sabah akşam slotlarda duruyorlar siz o kadar ilgilenmiyorsunuz ki oyuncular artık slot dolaşıp video çekmeye başladı bu oyuncuların görevi mi ?

Junior Member
    kanka ben cz ye teleport parasını kontrol ettim hala 10 m istemiyor sıkıntı problem yok

Senior Member NeedB's Avatar
    Sayın GM'ler +7 bus'un 40 gb ye satılmasının mantığı nedir acaba? Ares/Diez'de neyi +7 basmak için o para verilir mesela? Muhtemelen yeni serverlerde de o parayı veren çıkmaz.

Senior Member
    Görevi kaldırmak yerine pazarda satışına engel koysaydınız bari +6 yapınca elimizde bow oluyordu. Quest zaten 10 gün 20 gün bekliyoruz.
    Normal userlara hiç fırsat vermiyorsunuz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Gelen güncellemelerde oyunun diğer fonksiyonları bozuluyorsa veya söylendiği gibi çalışmıyorsa öncelik buna veriliyor. Verdiğiniz örnekteki gibi, mesela Bifrost taşına yüzde atılır hale gelmişti ve bu düzeltildi. Yine Chaos achivesi gelmişti, hatalıydı ve o da hızlıca düzeltildi. Şöyle düşünebilirsin yeni bir achieve etkinliği geliyor ve hatalı olarak geliyor, yapımcı bunu düzeltmeden diğerlerine odaklanması gereksiz olurdu. Bu sefer haklı olarak insanlar getirdiğiniz yeni achieve çalışmıyor onu neden düzeltmediniz diyeceklerdir. Daha net yazmak gerekirse öncelik oyun hataları, sonrasında da kitlenin istekleri ve oyuna eklenmesi gerekenler.
    Ben tekrar okudum acaba yanlış mı yazdım diye ama doğru yazmışım. Chaos achievesinden bahsetmiyorum, chaos stone achievesinden bahsediyorum. Chaos stone kaldırılınca yapılamayan achieve var diye chaos stone tekrar eklendi. Diyorum ki "madem achieve saysın diye chaos stone eklenebiliyorsa, niye 4 aydır olmayan lobo, lupus, lycaon hammer/staff drobu eklenmiyor?". Şimdi bu itemlerin 4 aydır drobunun olmaması o bahsettiğiniz "özellik geldi ama çalışmıyor" durumunda olmuyor mu? Taşı kaldırdılar, olan droplar artık yok. Veya öncelik sırasında değil mi? Sonuçta bu dropların olmaması da bir hata. Aynı şey magic hammer için de geçerli.

Her şeyi geçtim 1,5 yıl önce gelen lure patch'inde hala problemler var. UTC yaratıkları, castellan bossları respawn oluyor. Şimdi bunlar dediğiniz gibi güncelleme sonrası bozulan fonksiyonlardan değil mi mesela?

4 ay ve 1,5 yıl sizin veya yapımcı için ya uzun değil ya da bu durum kimsenin umrunda değil. Ya da bozulan şeyi düzeltemiyorlar. Dışardan bakınca başka seçenek gelmiyor aklımıza.
    Last edited by GengaR_AreS; 01-28-2021 at 11:59 AM.

Senior Member
    * Genie Range of Activities bölümün en alt değeri 10 olarak ayarlanmıştır. (10 Değeri daha önce olan 0 değeri ile aynı özelliklere sahiptir. 10 olarak ayarladığınız zaman karakteriniz hareket etmeyecektir.)
    * Chaos giriş seviyesi 70 olarak değiştirilmiştir.
    * Chat macro özelliği oyundan kaldırılmıştır.

Üç iyi madde diyebiliriz.

Junior Member
    Merak ediyorum da hiç olumsuz yorum almayacak bir güncelleme gelecek mi acaba 1 Verip 3 alıyorlar her seferinde sanki. Aktif olarak oyunu zaten oynamıyordum ama artık hiç oynayasım gelmiyor. Sürekli şikayet etmektense oynamamak daha iyiymiş. Tabii ki yılların alışkanlığı videolar ve forumları takip etmeyi bırakamıyoruz.

Zaten günlük yaşamda bile parası olan hayatını yaşıyor. Şu oyunda bari rahat edelim diyoruz ama burada da para para para. Pot alamıyordum ya POT Yani oyuncuların yapmasına hadi eyvallahta oyun bile ne koparsak kar diyor. Adamların pot parası çıkaramadığı bir oyun oldu.

Junior Member
    Chaos görevlerini kaldırarak büssürü insanın emeğini de aldınız.Herkes Amblemlerini biiktirip birşeyler yapmaya çalışıyordu az çok.70lw Sınırını getirerek çok güzel bir adım atmıssınız ama görevini kaldırarak insanların emeklerinide yanında harcadınız resmen.

Chaos için np sistemi gelmeli 10k np den aşağısına sahip olan giremez gibi. Şimdi ardream ve base oynayan arkadaşlar 70 e char kasmak zorunda mı kalıcak ?