Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 161
    Senior Member
    Tek olumlu yorum benden olsun helal nttgame bÖyle İyİ ÇaliŞin oyun gİt gİte gÜzelleŞİyor sÜpersİnİz (objektİf yorum)

Senior Member
    Chaos giriş seviyesi 70 lvl olması güzel ama görevlerinin kaldırılması çok kötü , görevlerin geri gelmesi lazım , zaten droplar kötü , görevlerden gelen ufak tefek paralarda kaldırıldı , herşeyi kaldırırsanız insanlar nasıl oyunu oynamaya geliştirmeye başlasın ? Direkt paraya dönüyor burda olay, premium al cash al vs . Bu çok yanlış bir düşünce böyle yaparak insanları mecbur bırakırsanız insanlar tam tersini yapacak tamamiyle oyundan kopacaktır, kar yerine zarar edilir. Herşey kararında güzeldir. yaklaşık 2 ay boyunca chaosa giriyoruz ki voucherleri biriktirip chaos görevlerinden daha toplamda 5-10 m lik item alabilelim. Bunu bile geri çekiyorsanız kaldırıyorsanız napalım ?

Ayrıca , Rogue asas karakterine günden güne çöp etme eylemleri devam ediyor , yüzdeyi bf taşından bile kaldırdınız ya şu skillleri komple iptal edin yerine faydalı bişey getirin orantılı değişim olsun yada bunları yapmaktan vazgeçin ölelim mi asas olarak ? kimseye kafa tutamaz olduk. Eskiden Rogue Asas karakteri denildiğinde Asil bir davranışı vardı saygıyı hak ederdi , şimdi ise Asas denildiğinde kahkaha tufanı oluyor sirkteki çemberden atlayan aslandan farkı yok bilmem anlatabildim mi

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merak ettiğim bir konu var chat floodunu neden kapattınız. Moradon'daki floodcular yüzünden mi? temel amacı bu mu? Bu diğer oyun şirketlerinde her hafta gelen güncellemenin amacını anlatan sesli ve görsel anlatımlar var. Siz de en azından stream üzerinden yapıyordunuz bunu da uzun zamandır göremiyoruz?

Eğer ki onlar içinse onlar için çözüm çok basit ama oyunun pk bölümünde polemik ve bundan haz alan insanlar için büyük sıkıntı bence oyun pk dengesinde bir malzeme eksilttiniz.

2. Taraf yeni gelen bu üst sıralamaya gelen efektle ilgili. Yani oyunu aktif oynamış gmler olarak bunu neden düşünemediniz anlamıyorum. Bu efekt adamı bildiğin target yapar. Mage pkda birinin böyle parladığının düşünün karşı tarafa cok kolay target olur. Bu da o insan için keyifsiz hale gelir. Zulüm olur. Ya da priestın. İnsanlar aynı tag item koyarak farkın açılabilmesini sağlarken birinin altın renginde parladığını düşünün gereksiz.

3. Taraf genie ile her hafta güncelleme geliyor fix geliyor ama priestın çözümüne sorun bulamamaları ya da bulamamanız çok garip. Yani mage fix gün içerisinde halledebiliyorken haftalardır bence küçük ama herhalde sizin için büyük sorun olan priest geniesini düzeltmemeleri de garip. Millet geçici fix bulundu diye mi bu rahatlık diye düşündürmüyor değil ama o işlemi yapınca da genie hiç randımanlı çalışmıyor skill failed yemekten.

4. Chaos durumu çok iyi en azından önem veren insanlar artık k0xperlardan %85 95 oranında kurtulacak gene olacaktır ama bunu takip süresinde iyisiniz.

5. Pkyı değiştirmek istiyorsunuz ama bunu eklentilerle değil olaylarla çözmeniz gerekiyor .
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    buy pazarda aynı iteme ayrı fiyat yazılamıyor aynı itemi seçip onaylayınca ilk yazdığınız rakam otomatik geliyor.. farklı fiyat yazmak istediğinizde ilk yazdığınız rakam fiyat kısmına ekleniyor...sell pazarı denemedim çok iyi olmuş...

Senior Member
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post
    buy pazarda aynı iteme ayrı fiyat yazılamıyor aynı itemi seçip onaylayınca ilk yazdığınız rakam otomatik geliyor.. farklı fiyat yazmak istediğinizde ilk yazdığınız rakam fiyat kısmına ekleniyor...sell pazarı denemedim çok iyi olmuş...
    Buy pazar geldikten beri öyle zaten

Chosta adam kesip 90 def açılabildiği için ardream için mage açtım. Onun dışında chaosa girmiyordum bile. WAR pre alıp günde 3 kez choas girer ortalama 30 kişi kessem 35 gün içinde 90 def açılır hesabı yaparken yine bir darbe daha. Chaos için çalışma yapmanız çok güzel ancak 70 lwl kasmak çokta zor değil. 59 level ve 10 yahutta 20 k np zorunluğu getirseniz çok daha güzel olurdu. Yahutta 70 level olmayana ödül vermesin sistem bunuda yapabilirdiniz. En azından achive görevini yapardık

Lütfen şu pazardaki %3 vergi sistemini kaldırın. Alış satış yaparken herkesle kavga ediyoruz artık. 500 m değeri olan itemi adam vergiyi düş bide indirim yap diyor 450 ye istiyor. Neden geldi bu vergi sistemi 3 kişiye çekiliş yapmak için mi? Önceden hiç böyle bi sıkıntılarımız olmadı. Gerçekten pazarda adamlarla vergi yüzünden uğraşmaktan sıkıldım yönetici arkadaşlardan ricam lütfen bu yazıyı dikkate alın artık sinirlerimiz bozuldu iyi çalışmalar.

Senior Member
    Chaosa 5k np sınırı gelseydi bence 3 çar yan yana açıp 59 - 69 83 oynayan insan çok ordanda sc pot paramı çıkartırım diye düşünen insan çok olur . Ben bu oyunun Mantığının Bittiğini nttgameye geçtinde anladım K2 Dönemine göre hile sayısında felaket düşüş var fakat oyunun espirisi kalmadı herşeyi +70 +80 +83 yapmaktan batırdınız . paramuna quest çekiyorlar diye moblara respawn getirdiniz olan legal insana oldu , oyuna görsel efekt getirelim değişik şey olsun dediniz bukadar berbat efektler görmedim ben eski efekleri özlüyoruz hala , jr bdw gibi etkinliklere aynı ipten 2 kişi girmez dediniz aynı evde oynayan insanlar giremez oldu , chaosu +70 yaptınız adam legal olarak iyi oynayıp günde 3 mavi kutuyla belki çarına bişeyler ekleyecek onuda tertemiz bitirdiniz sadece bunlar görünen küçük şeyler eski oyunu cidden özlüyorum . oyun 2 şeyden ibaret artık Para basırıp ego kasanlar ve farmdan çıkmayan insanlar . Hileyi bitirmek istiyosanız adam gibi bi güvenlik yazılım firmasıyla anlaşacaksınız güvenliğinizi sağlayacaksınız bukadar basit legal oynayan insanların sürekli önüne taş koymak bıktırıyor insanı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    moradonda herkes pazarda spamliyor hala. Macro ise yaramis :P

Chaos lv inin arttirilmasi cok iyi olmus.

* Zamanlı olan Sirius ve Vega sunucularına JR etkinliği aktif edilmiştir.
    Vega1 ve Vega2 de zaten JR var, muhabbeti anlamadim.

Buglarin uzerinde daha cok calisilmasini umuyorum..