Results 1 to 8 of 8

Bilgisayarı pazarda bırakan arkadaşlara naçizane sorumdur bir bakar mısınız rica etse

Herkese iyi forumlar karakterimi pazarda a.f.k şekilde buy-sell yaparak geliştiren (geliştirmeye çalışan bir userim) pazar yapmaya yeni başladım diyebilirim gaming tarzında laptobum var, günde 20 saat kadar açık kalması ileride sorun yaratır mı sizce ? Parça yanması işlevini kaybetmesi vs gibi... Özellikleri, soğutma kabiliyeti gayet iyi şuanlik herhangi bir sorununu görmedim 3-4 günde.Devamlı olarak pazar yapan arkadaşlar
    (laptop kullanıcıları) bir bakarsanız beni mutlu edersiniz iyi forumlar tekrardan
    D.n: pazar yapmayı mob kesmekten pk atmaktan daha çok seviyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    Sonuçta sınırsız bir kaynak değil her makinenin bir kullanım ömrü var.
    Ama knight online'ın bilgisayarı yorduğu kısımda pek fazla sayılmaz. Yinede tereddütlerin varsa letgodan 300-400 liraya pazar için bir sürü bilgisayar alabilirsin
    ana bilgisayarınla da bilgisayar başına oturduğun zamanlarda girersin. Hiç problem kalmaz.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Teşekkür ederim cevaplarınız için esen kalın

Senior Member
    Hiç bir sıkıntı olmaz. Ayrıca 300 500 TL lik laptop israftan başka bişey değil 2. PC ihtiyacın yoksa. FPs yi 30a kıs sisi en alta getir afk olurken. Gaming laptop dediğine göre en kötü i5 10300 veya 9300h vardır. Buna istinaden yazdım.

[QUOTE=enezx;2262977]Sonuçta sınırsız bir kaynak değil her makinenin bir kullanım ömrü var.
    Ama knight online'ın bilgisayarı yorduğu kısımda pek fazla sayılmaz. Yinede tereddütlerin varsa letgodan 300-400 liraya pazar için bir sürü bilgisayar alabilirsin
    ana bilgisayarınla da bilgisayar başına oturduğun zamanlarda girersin. Hiç problem kalmaz.[/QUOTE]
    300 Liraya ayakkkabı alamıyoorsun sen nerde yaşıyosun

Millet 200-300TL'lik laptoplar alıp saatlerce açık bırakıyor bir şey olmuyor. Sende de olacağını zannetmem. Tabi kısmet bu işler elektronik aletin garantisini kimse veremez..

Junior Member
    2004 model laptopum var. 7 24 açık