Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Artik uskoda ex kasamiyoruz. Bunlara cozum gerekli

Knighta 7 8 yil ara vermistim . Tekrar basladim. Paramunda parti girmek icin 30 m 24 saat boyunca . Ntt game neden bu tarz olaylara el atmiyor. Parasi olmayan ex kasamayacakmi ? Taxi dönemi başlamiş. Eski uskodan eser yok.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum bu konular epey bir açılıyor belki de günde 1-2 tane görüyoruz. Oyunda bu durumun yaptırımının olmadığı bir çok kez söylendi şu bakış açısından bakarsak paramundan başka mob'larda var oralara yönelmeni tavsiye ederim.

Senior Member
    Diz çarını al slotu ellerinden bu kadar basit , itemim yok , para vermiyim ee beleş kasılayım adam babasının hayrına mı kassın

Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    Diz çarını al slotu ellerinden bu kadar basit , itemim yok , para vermiyim ee beleş kasılayım adam babasının hayrına mı kassın
    Baksana sen neden her konu başlığında bu taksicileri, çok pc'li adamları savunuyosun ? Üstelik sadece etkinliklere girdiğini belirtmiştin. Oyundan bu kadar uzak olup forumda bu kadar aktif olman pek normal değil. Çok pc li adamlardan birisin sen de değil mi? Gidecek o slotlar ellerinizden. Yakındır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BurunsuzDarthVader View Post
    Baksana sen neden her konu başlığında bu taksicileri, çok pc'li adamları savunuyosun ? Üstelik sadece etkinliklere girdiğini belirtmiştin. Oyundan bu kadar uzak olup forumda bu kadar aktif olman pek normal değil. Çok pc li adamlardan birisin sen de değil mi? Gidecek o slotlar ellerinizden. Yakındır.
    Ya boş yapma ben sadece bu oyunu seviyorum oyunun forumunu takip ediyorum ağlayanları sevmiyorum her şeye nerf gelmesi gerektiğini söyleyenler asıl bu oyunu sevmeyip bitmesini isteyenlerdir. Aoc diye ağladınız ağladınız aoc nerf yedi aocdakiler böyle slotlara geçti şimdi ağlıyosunuz burdakiler başka slotlara geçecek oyuncuların elindeki bütün slotlar bitecek.

d.n: ben multici ftcileri reportlarken onlarla savaşırken kimse destek çıkmıyordu ben dc den forumdan bu sebeblerden banlar yiyordum o zaman sessizdiniz şimdi size dokunan yılan olunca sesiniz çıkıyor ağlamaya devam edin.

Senior Member
    Sıkıntı adamlar 2 kişi paramun dönüyor. Genieli 2 kişi herkesin tahmini üzere genie altı macrodur. 1 aydır kasanlar var. Oyunun mantığı çok yalnış. Herkesin bildiği gibi titan ve paramun harici eslantta düzgün exp slotu yok. Paramun mp rec le dönülen expi orta slot. Masrafsız olması biraz daha titana göre rahat olması insanları cezbediyor. Ares ten örnek vereyim. Eslant camp 1 ve 2 toplam 4 slotun 3 tanesi 1 aydır taksi slotu. Kalan 1 slotu 1 klan kapatmış. Şimdi kardeşim premium satmayı biliyorsunuz. Niye insanları kavga ortamında bırakıyorsunuz. Ya bu eslant camp 3 4 yapın veya başka exp slotları çıkarın. Yazık koca eslantta yılda 1 kere görev sıfırlama hariç slotlar bomboş. Hiçbir yenilik gelmiyor slotlara. Gündüzleri parti kuramıyoruz. 3,4 kişi kasılabilecek expi paramun ayarında bir yer olabilir. Zorlaştıkça o oranda artmıyor her slotun expi. 70 lvl lerden 83 e 10 lara çıktı oyun artık şu slotlara el atın. Tamam draki var belki ama. Genielide olsa kalabalık ortamın tadı başka. Arada sohpet muhabbet oluyor. Oyunun bireysele çevirdikçe bu oyuncu kaçmasına neden olur. Bir çok oyuncu arkadaşlık hoş sohpet, akşamları 2 geyik yapalım stres atalımda. Bence oyun bu konuda çok zatıf kalıyor.

Senior Member
    Şimdi Altar için örnek vereyim sana. Paramunda 24 saat için 25m istiyorlar. 24 saatte 12m geri geliyor. Yani günlüğü 13m'e geliyor.
    24 saatlik genie + hammer harcasan 25m ediyor. + DC olma ve ptde yer bulamama derdi yok.

Yani biraz objektif yaklaşırsan çok daha ucuza maliyetli kasıldığını farkedersin.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    CZ Titanda logoslu şekilde exp kasmak için party teklif ettiğim kişilerin eslant paramunda sıra beklediğini öğrendiğimden beri pek önemseyemiyorum bu tip başlıkları.

Tek exp slotu paramun değil. Oyunda onlarca, yüzlerce slot var,i başka yerde exp kasmaya çalış,

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Hergün 3 Draki yap, gidebildiğin kadar git. Paramun'da exp falan kasılmaz, uğraşmayın oralarda. Exp dediğin Booro, Titan, Dark Stone'da kasılır.

Senior Member
    Beleşe kasmak istiyorsan git uruk bladeye , slottan gelen parayı ver onlara kassınlar seni hem sen beleş kasılmış ol hemde o slotta farm yapanlara destek ol