Results 1 to 2 of 2

Eski Güzel Günler (!)

Arkadaşlar bir çoğunuz beni taşa tutabilirsiniz belki ama oyuna bir kaç yıl sonra geri dönmüş 0000000 pk videosunda bile kesilme sahnesi olan yani oyunun tabiri caizse kundaktaki bebekliğini bilen bir kişi olarak şunu söyleyebilirim ki oyuncuların şikayetlerini vb. takip ediyorum bir kaç gündür şikayet edilen konuların +80%'si Farmla , farm slotlarıyla ilgili , PK ile ilgili bazı skillerde ufak tefek hatalar olduğuyla ilgili şikayetler var yani oyundan memnun olmayan büyük bir kısım Farmerlar ve herkesçe biliniyor ki bunlarında çoğu oyunu TL için oynayan oyunu ticarete döken insanlar şahsi kanaatimdir ki şuan ki yönetim "kınaytımızı" özüne döndürmekte bi hayli yol katetmiş bunun için ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Şu da var ki hile vb. konularda sürekli yönetime taş attığınızı görüyorum az önce genie altı macro kullanan birisini videoya alıp videoyu youtube'a , linki ise foruma attım adamın hapishaneye gönderilmesi maksimum 10 dakika sürdü , anında tepki verildi . Eski oyuncu arkadaşlarımız gayet iyi hatırlayacaktır daha sonradan oyuna başlayan arkadaşlarımız için şöyle bir örnek verip konuya kendi açımdan nokta koymak istiyorum ;
    Sizlerin şuanda 1 adam 8 çar 8 karakter Tren çar diye nitelendirdiğiniz sürekli şikayet ettiğiniz kişilere kıyaslayacak olursak eskiden bu oyunun içinde öyle Trenler vardı ki 8 çar olsa öpüp başına koyardın ve bunlar saniyede (ABARTISIZ) onlarca 33-45-60 gibi skiller atıyorlardı adamlar 30 40 çar koşarak sağda solda ne varsa yakıp yıkıp geçiyorlardı bu kişilerin niklerini takip etsen aynı niklerle günler , haftalar , bazen aylarca her yeri istila edebiliyorlardı üstelik 8 çar 8 pc 8 pus 8 item vb. para falanda vermiyorlardı. şuan ki oyunda elbette açıklar sorunlar problemler olabilir fakat yıllar sonra geri dönmüş birisi olarak oyunu - yönetimi gayette beğendim . Düşüncelerimi paylaşmak istedim (Server Ares pm ::RolLBacK:: 2004 / Server Altar - pm TrMagiCz 2021)

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Eskiye göre NTT GAME oyunda devrim yaptı diyebiliriz, insanlar ilk başta memnun olsada sonra ki zamanlarda ben dahil herkes de hoşnutsuzluk olmaya başladı belki de insan oğlunun doyumsuzluğundandır. Şu an ki istekler yerine getirilse dahi, elbet başka bir gün başka birşeyden yine hoşnut olmayacağız.