Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Junior Member
    Quote Originally Posted by mus_8cZU6E5Y View Post
    Ben verdiğim paraya acıyorum karşılığı olmadığı için keşke sokak hayvanlarına mama alsaydım bu paraya
    Bende bir hevesle dc pre aldım lakin eslantta mafya magelerin slotlarından farm yapmayı bırak görev bile yapamıyorsun. Adamlar gb kasıp sitelere satarken bizde aval aval izliyoruz işte. İşin komik yanı 3 4 kişinin elinde dönüyor o partiler çünkü oyunda masallah herkesin 4 5 karakteri var. Cz çıkmak için zaten sağlam diyebileceğin bir karaktere ihtiyacın var orası da hayal. Dc pre ile juraid girip draki yapıyorsun.
    Sonuç olarak shadowlands aldım wow'a geri dönüyorum. Umarım adaletli bir sistem gelir ve bizim gibi oyuncular da oynama şansı bulur.

Umarım bir an önce bu durum ile ilgilenirler

Junior Member
    Quote Originally Posted by festivalbootlegg View Post
    Umarım bir an önce bu durum ile ilgilenirler
    Benimde silinmiş içinde hakaret vb gibi bir söylemde yoktu halbuki. Neyse editleyip tekrar yazdım.

Quote Originally Posted by eostarbuck View Post
    Benimde silinmiş içinde hakaret vb gibi bir söylemde yoktu halbuki. Neyse editleyip tekrar yazdım.
    Şu an yorumum değiştirildi farklı bir şey yazılmış birileri bu konuların açılmasından memnun değil kesin belli yani, ayrıca konu başlığını da değiştirmişler konuyu kapatıp hasır altı etmek için
    Last edited by festivalbootlegg; 01-27-2021 at 01:34 PM.

Umarız eslanttaki slotlarla ilgili çalışma vardır. Görev yapamıyoruz.

Arkadaşlar konuya BURADAN devam edersek, daha iyi olur gibi. Tek çatı altında olmak iyidir.
    Last edited by BurunsuzDarthVader; 01-27-2021 at 03:56 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bunu öncedende yazmıştım.Ntt için normal yeniden başlayan tek kişilik hiç önemli değil onu gözden çıkardı.Aylardır gb'yi yüksek tutmak için yaptıkları güncellemeler sayesinde maradondaki worm kekonlara kadar famerlarla dolu.Eslant-emc-cz'de milyarlık pus çeken mafyalar mevcut.Pazarlarda 8-16-24 giden mafya pazarlar mevcut.Cz'de senin gibi farm yapmak için oyuna başlayan adamları her slotta darlayan günlük questteki sg-trol ve lard-gg arasında dönüp dolanıp pk attığını sanan milyarlık adamlarda mevcut.Ntt her türlü sürümden kazanıyor her yeri parselledi napsın senin benim gibi bireysel oyuncuları.

Genıe herkes bıreysel kullansa olur aslında party halındeyken genıe kullanılmasınnnnnnn

Kesinlikle artık önlem alınmalı eslanta ve pazara.

Konumun başlığını neden değiştirdiniz? Dc pre alan insanlar mağdur oluyor oyunu oynayamıyor demek suç mu ?