Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Gelecek Guncelleme Notları!!

Ben gene bu gece hıc bır tatmın edıcı guncelleme gelecegını dusunmuyorum gene klasık bır ton guncelleme gelecek sızın fıkırlerınız nelerdir?

Forumda arama yaparsan ''gelmesini istediğiniz/tahmin ettiğiniz'' güncelleme notları konusu vardı o konudan devam edebilirsin ..

Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Forumda arama yaparsan ''gelmesini istediğiniz/tahmin ettiğiniz'' güncelleme notları konusu vardı o konudan devam edebilirsin ..
    Arama yapmaya gerek yokkı hocam forumda acılan konulardan hangisini yerine getırmıskı ntt game ?Ornek genıe kaldırılması ıstenıyor oyunun yüzde 99 u tarafından kaldırılmıyo .Drop azalısı var kabul etmıyorlar oyunda 1 ton sorun var 1 cok sorun var hıc bırısı guncelleme olarak gelmıyor eskıye donmeye gerek yok ben konuyu bırazda ıroni olarak actım cunkı ntt gamenın ve mgamenın oyuncuları umursadıgı yok kendı paralarına bakıyorlar.

Quote Originally Posted by bbaeski33 View Post
    Arama yapmaya gerek yokkı hocam forumda acılan konulardan hangisini yerine getırmıskı ntt game ?Ornek genıe kaldırılması ıstenıyor oyunun yüzde 99 u tarafından kaldırılmıyo .Drop azalısı var kabul etmıyorlar oyunda 1 ton sorun var 1 cok sorun var hıc bırısı guncelleme olarak gelmıyor eskıye donmeye gerek yok ben konuyu bırazda ıroni olarak actım cunkı ntt gamenın ve mgamenın oyuncuları umursadıgı yok kendı paralarına bakıyorlar.
    İşin ticari kısmı bizi ilgilendirmez , ben sadece forumda ki düzen ve kirlilik açısından mevcut konulardan devam etmeyi önerdim

Senior Member
    İşin ticari kısmı bizi ilgilendirmez , ben sadece forumda ki düzen ve kirlilik açısından mevcut konulardan devam etmeyi önerdim
    Bu öneriyi Moderatör arkadaşlardan bekliyoruz, onlar bu duruma itiraz etmedikleri sürece bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum.Gelecek olan güncelleme ile ilgili herhangi bir fikrin yoksa Mod arkadaşlar gibi davranmayı bırak bence.

Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Bu öneriyi Moderatör arkadaşlardan bekliyoruz, onlar bu duruma itiraz etmedikleri sürece bir sıkıntı olmadığını düşünüyorum.Gelecek olan güncelleme ile ilgili herhangi bir fikrin yoksa Mod arkadaşlar gibi davranmayı bırak bence.
    Peki , sen nasıl istersen ..

Senior Member
    Peki , sen nasıl istersen ..
    Her ne kadar yorumumu ciddiye almadığını da bilsem teşekkür ettim

Her ne kadar yorumumu ciddiye almadığını da bilsem teşekkür ettim
    Hayır estağfurullah , sadece konuya yorum atmamdan memnun kalmadığını ve bir mod gibi davrandığımı düşündüğünü belirttiğin için daha fazla yazmaya gerek olmadığını düşündüm ve saygı duyup uzaklaştım . Gecen iyi geçsin dostum iyi oyunlar ..
    Last edited by esy_jkSRWxsh; 01-27-2021 at 03:03 PM.

Senior Member
    Hayır estağfurullah , sadece konuna yorum atmamdan memnun kalmadığını ve bir mod gibi davrandığımı düşündüğünü belirttiğin için daha fazla yazmaya gerek olmadığını düşündüm ve saygı duyup uzaklaştım . Gecen iyi geçsin dostum iyi oyunlar ..
    Hiç bir zaman kendin olmaktan korkma!

Hiç bir zaman kendin olmaktan korkma!
    Öyleyim , ama önerin için teşekkür ederim