Results 1 to 4 of 4

Thread: account

Junior Member

account

ÖNCELIKLER MERHABA.... YILLAR ÖNCE KI HESABIMA GİRİŞ YAPMAK ISTEDIM FAKAT Hesabınız güvenlik maksadıyla kapatılmıştır. Giriş yapabilmek için lütfen şifrenizi 'Şifremi Unuttum' fonksiyonu ile güncelleyiniz.(-90009) DENILIYOR BU FONKSIYONLA ILERLEYNCE DE E POSTA İSTİYOR . E POSTA ADRESIMI HATIRLAMIYORUM NASIL E POSTA ADRESIMI TAM OLARAK NASIL OGRENEBILIRIM YARDIMCI OLABILIR MISINIZ ?????

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

E-posta adresi vb. bilgiler hesap aidiyet bilgileridir ve sizin bilmeniz gerekmektedir.

Junior Member
    Dogru ama dedigim gibi yillar inceki bi hesap oldugu icin hatirlayamiyorum e postami e postami ogrensem tekrar aktive edecegim hesabimi

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by uagdas4 View Post
    Dogru ama dedigim gibi yillar inceki bi hesap oldugu icin hatirlayamiyorum e postami e postami ogrensem tekrar aktive edecegim hesabimi
    Uzun süredir giriş yapmıyorsanız aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi bu bilgileri sizin bilmeniz gerekiyor, paylaşılması gibi bir durum bulunmuyor. Ek olarak dilerseniz durum hakkında müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz.