Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bu problem neden kaynaklandı durduk yere sifrem neden değişti cevap verebilirmisin
    Hesap durumları hakkında bir şey söylememiz hesap detaylarını vb. bilgileri bilmediğimiz için mümkün değildir ve forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Yukarıda da belirttiğim gibi şifrenizi doğru yazmanıza rağmen kabul etmiyor ise dilerseniz bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba, bilgisayarımı formatladıktan sonra ben de otp giriş yapamıyorum.5 cash karşılığında yeni id ve şifre aldım onu da girerken SE3005 ERROR İNFORMATİON hatası alıyorum.

hata ekran görüntüsü linki : https://hizliresim.com/unxO0F yardımlarınızı bekliyorum.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Elgunn View Post
    Merhaba, bilgisayarımı formatladıktan sonra ben de otp giriş yapamıyorum.5 cash karşılığında yeni id ve şifre aldım onu da girerken SE3005 ERROR İNFORMATİON hatası alıyorum.

hata ekran görüntüsü linki : https://hizliresim.com/unxO0F yardımlarınızı bekliyorum.
    SE3005 hatası için ID kısmında başında bulunan "ko" harflerini de girmelisiniz.

Junior Member
    kodu kabul etmiyor geçen seferde yaptım bir sürü cash gitti.aradan biraz zaman geçiyor şimdi yıne aynıherseyi sıfırladım.yeni id aldım ve şu an anlık . 09.02.2021 13:05. düzelmedi hala aynı. :S

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 0by View Post
    kodu kabul etmiyor geçen seferde yaptım bir sürü cash gitti.aradan biraz zaman geçiyor şimdi yıne aynıherseyi sıfırladım.yeni id aldım ve şu an anlık . 09.02.2021 13:05. düzelmedi hala aynı. :S
    Selam,

Tek kullanımlık şifreyi kabul etmiyor ise lütfen aşağıdaki konuyu inceleyiniz ve ayarlarınızı konuda belirtilen şekilde düzenleyiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı