Results 1 to 8 of 8
    Senior Member WoLFapaK's Avatar

Altar Vega Sirius 2 Yaşında

En son açılan 3 sunucu Altar Vega ve Sirius önümüzdeki perşembe günü 2. yıl dönümünü kutlayacak. Kutlamasını ümit ediyoruz çünkü bu sunucularda oynayan oyuncular oyun içerisinde aktif edilmeyen büyük etkinlikleri bekler durumda. Yönetim bu konu hakkında ne düşünüyor? Oyuncuların çoğunluğunun istediği etkinlikleri yıldönümü ile beraber aktif edecekler mi ?

Düzenleme gelmeden bf-kro-csw tarzı büyük getirisi olan etkinliklerin açılmaması taraftarıyım

gelmesi gerekiyor.

bf krowaz gelmesı laızm artık

Senior Member
    Para mevzusu döndüğü sürece karşıyım, bu tür yerlerden çıkan itemler takas edilemez olmalı yoksa sw ler yine patates olur.

Senior Member
    Bu halleri ile ne bf istiyoruz ne krowaz.Revize edilsin jr gibi bir etkınlıge donusucekse gelebılır yoksa gerek yok

Destekliyorum fakat düzenlenmeli en azından bifrost.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yeni sw de oynayan biri olarak tamamen karşıyım nedeni ya kardeşim sırf bu sw ler eskiyi istiyenler için açılmadımı madem öyle ares dies de hesap açaydınız yada geçiniz iyi hazırlık yaptınızmı bari uniq depoladınız mı ? mesela!! vurgun yapıcaksınız diye diye oyunu getirdiğiniz noktaya bakın ya diyecek laf bulamıyorum