Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Aldığım ceza hk.

Diğer oyunlara uzaya çıktı güvenlik açısından NTTGAME aynı. Geçen sene şubat ayında OTP yüklü olmasın rağmen çarımı ele geçirdiler 5000 TL lik item gitti. Çarı kurtardık itemler gitit. Ticketa gelen mesajda suçlu biz değiliz diyorlar. Ama asıl suçlu sensin NTTGAME. Bankaya para koysam banka hesabım çalınsa bu suç bankanındır zararımı karşılar. Ama NTTGAME durum bu değil biri çarı hackler giden para sizden gider. Moral bozukluğundan Uzun zamandır girmediğim çara ara ara giriyordum. Bugün girdim TPT X yazıyor. Yahu hile felan kullanmama rağmen adam akıllı bile girmediğim çarıma neden ban atıyorsun. Önce maddi zarar sonra 2-3 yıllık emeğim gitti. Ticket attım ama çözüm değil! Haksız bandan çalınan itemlerden hiç mi sorumlu değilsin NTTGAME.

Banka paramı korumak için güvenlik sistemini geliştiriyorsa. Milyarlık çarları korumak için sende aynınısı yapacaksın. Mecbursun bizlerden para kazanıyorsun. Emeklerimizi banka koruduğu gibi sende korumak zorundasınız. Haksız banda çabası. Konumu silmeyin değiştirmeyin herkes görsün! Adaletli bir forumsan doğruları yazanı banlayıp konumu silme.....
    Last edited by NightOwl; 01-25-2021 at 04:58 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Durumunuz hakkında forum üzerinden bir destek almanız mümkün değildir, bilet üzerinden devam etmelisiniz. Ek olarak aşağıdaki videoyu izlemeniz ilk sorunuza yanıt olacaktır.

Junior Member
    bu oyun ilk zamanki gibi degil kardes aynı sorun bendede var car calındı geri aldim calındıgı sure icerisinde her ne yapmıussa suresiz catban koymuslar birde atıgımız biletlere bastan savma ve tehtitkar cevap vediler bende bugun itibari ile mahkame acmıs bulunmaktayım nettgame hakında bakalım ne olacak

Moderator NightOwl's Avatar
    Gönderilen biletlere detaylı incelemelerin ardından yanıt verilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri belirttiğiniz şekilde bir üslup ile yanıt vermez. Yasal yollara başvurduysanız gerekli bilgiler şirket avukatları aracılığıyla ilgili makamlara iletilir.

İyi forumlar.