Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Genie alti makro kullanicilari nasil report edilir?

Her slotda bunlardan illallah geldi. Bunun report etme yöntemi nedir?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum illegal bulduğun kişileri video alarak Youtube linkini CR' da bildirmelisin, eğer illegal bir durum var ise CR birimi müdahale edecektir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ferobertotv View Post
    dostum illegal bulduğun kişileri video alarak youtube linkini cr' da bildirmelisin, eğer illegal bir durum var ise cr birimi müdahale edecektir.
    nasil kanitlayabİlİrİm ama adamin makro kullanidigi ben fark edİyorum ama bunun bİr yÖntemİ var mi ? Su hareketlerİ yaptigi İÇİn makrodur dİye bİr tespİt yapabİlİyor muyuz ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Siz şüphelendiğiniz durumun videosunu alın CR ekibi gerekli incelemeyi yapacaktır.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by emretek533 View Post
    nasil kanitlayabİlİrİm ama adamin makro kullanidigi ben fark edİyorum ama bunun bİr yÖntemİ var mi ? Su hareketlerİ yaptigi İÇİn makrodur dİye bİr tespİt yapabİlİyor muyuz ?
    Bunu bizler net olarak bilemeyiz nihai kararı CR birimi bilir dostum. Sen videonu al ve gönder varsa bir durum onlar yaptırım uygulayacaktır.

Junior Member
    Bu söylediğiniz ekipler oyunun heryerinde olan makro kulanımı bilmiyorlar mı ? Oyunda bir sürü bug var. Hiç birine fixed geliyor mu ? Ben bu kadar kullanıcısını önemsemeyen oyun ekibi görmedim.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by emretek533 View Post
    Bu söylediğiniz ekipler oyunun heryerinde olan makro kulanımı bilmiyorlar mı ? Oyunda bir sürü bug var. Hiç birine fixed geliyor mu ? Ben bu kadar kullanıcısını önemsemeyen oyun ekibi görmedim.
    Selam,

Oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları yetkili ekip tarafından aralıksız bir şekilde yapılıyor. Bu durum hakkında Eryudes'in düzenli olarak açtığı Ceza Alan Oyuncular Hakkında'nın 266. konusunu inceleyebilirsiniz. Konuda belirtilenler CR ve Discord bildirimlerinin dışında ceza alan kullanıcıların verileridir.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 266

Ek olarak iş birliği yapmak isterseniz yukarıda belirtildiği gibi geçerli kanıtlarınız ile Cheat Reports bölümünden bildirimde bulunabilirsiniz. Raporlar sırası ile kontrol edilmekte ve mümkün olan en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Geçerli ve doğru bir raporlama yapmanız durumunda raporun sonucu hakkında endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Gerekli kontroller yapılır ve bir ihlal mevcut ise uygulanması gereken cezai işlem uygulanır.

Raporlama Sistemi

İyi forumlar.