Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cwet5qrqwer4 View Post
    teleportta el dusmez callda dusmez .. esc ve gatede el duser .. mana cekince tabi hicbirini kullanamazsn o ayri .. ama magenin el dusme olayi cok sıkıcı bence .. mage ptyde bi yere vuracaksin tek 1 okcu uzaktan 5 li ok atip 5 kisinin elini dusurdugunu cok gordum
    magede 43,56 ve 42,72 staff skilleri hariç istisnasız herşeyde eli düşer. buna tp ve call dahildir. defalarca devaya yaklaşıp call denemişliğim vardır. birisi beni kovalarken pri tp etmeye çalışıp elimin düştüğü olmuştur.
    utanmasa karakter pot basarken bile failed verecek.

Bende bir mage oyuncusu olarak şu el düşme saçmalığı bence bilerek yapılmış bir şey değil. Oyun kodlanırken hata olarak kalmış bizde bunu böyle kabul etmişiz. Diğer joblarda bu dediğimiz olay yok. (priest hariç)

Junior Member
    Priest'lar intihar etsin o zaman.

Senior Member
    Magenin atak skillerinde elinin düşmesi çok saçma warrior bile yere vururken sıfır sıkıntı el düşmesi yok, tp skillerinde el düşmesi normal esc,tp,call gibi skillerde el düşmesin demek priestin heal atarken el düşmesin demek gibi birşey.Priest heal atarken eli düşmezse ölümsüz olur kimse kimseyi kesemez.

Quote Originally Posted by l734l7 View Post
    Magenin atak skillerinde elinin düşmesi çok saçma warrior bile yere vururken sıfır sıkıntı el düşmesi yok, tp skillerinde el düşmesi normal esc,tp,call gibi skillerde el düşmesin demek priestin heal atarken el düşmesin demek gibi birşey.Priest heal atarken eli düşmezse ölümsüz olur kimse kimseyi kesemez.
    keşke ilk yazdığımı dikkatli okusan. %100 başarısızlık yerine %70 olsa bile yeter. en azından bazı şeyler için bi şans olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Ben değil de sen yanlış anlamışsın Arkadaşın bahsettiği tüm mage sorunları değil, skill kullanırken olan el düşme sorunu. Ben de ona istinaden bir yorum yaptım Amacına uygun yorum yapabilirsek daha iyi anlaşabiliriz
    Yukarıda mage problemleri diye başlık olması ve senin mage tarafında pek sıkıntı olduğunu düşünmüyorum demenden kaynaklı genel sıkıtıları ufaktan değinmem istedim. Sen mage tarafında sıkıntı olduğunu pek sanmıyorum derken sadece el düşme konusunda diyorsan o zaman haklısın ben yanlış anlamış olabilirim.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    JR de peşine 1 tane doom takılır, sen nova atmak için uğraşırsın ama kendisi karşı köyden bile vurarak istisnasız her seferinde el düşürür. bu oranın pk'da belirli bi oranda düşürülmesi, moblara karşı ise sıfırlanması gerekiyor. priest için de geçerli bu.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Arkadaşlar Felankor magelerin tekelinde. Ee asastan alındı mageye verildi. Bişey değişmedi yani. xD.

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Uzun süre mage oynadım bu konuda büyük bir şikayetim hiç olmadı, şikayet eden taraf genelde priestlerdir. Özellikle okçular karşı bir şikayet oluyor ve bence de haklılar. Mage tarafında şahsen çok problem olduğunu düşünmüyorum.
    mage ekipde mi oynuyordunuz?

Quote Originally Posted by l734l7 View Post
    dostum magede gate ve tp skill disinda skill calismiyor cz de zaten esc alip call alim yok yani.