Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Nickname
    Gerber44

Sureklı Şikayet Eden Oyuncular Hk.

Biri gelir "bana drop düşmüyor ne biçim iş yapıyorsunuz" der.
    Biri gelir "quest basamıyoz yanıyo nabıyonuz" der.
    Biri gelir "benim charım ezik kalıyo, şu charları güçlendirin" der.
    Kimse genel problemlerden bahsetmiyor, "ben neden böyleyim, ayrıcalık lazım" diyor.
    Knight online tıpkı hayat gibi eşit haklarla başladığınız ama eşit şartlarda olmadığınız bir oyun, bilmeyenlerin öğrenmesi, unutanların hatırlaması gerekiyor.
    Nasıl ki kimse kalkıp "neden anam babam milyarder değil, düzeltin şunu" demiyorsa oyundaki şansa bağlı faktörlerden yakınma hakkı da yoktur.

Oynamayın kardeş ozaman

Senior Member
    Beyler burada olay farklı noktaya evriliyor. Milyoner adam benzin fiyatlarından endişelenilir mi ? Ya da dolar ile maaş alan adam dolar 100 tl olsa üzülür mü sevinir mi ? Ya da zengin bir kardeşimiz pus a verdiği paraya takılır mı ? Sözün özü parası olana dokunmuyor diye bişeylerin pahalı olmasını eleştirmezseniz yarın öbür gün aynı duruma düştüğünüzde eleştirmeye de hakkınız olmaz.

Senior Member
    Haklsınız forumun amacı ztn sadece iyi yanları övmek karakterlerimiz ile trol setli adamları kestıgımız pk movie paylaşmak .K.bakmayın konu açarken size soralım bundan sonra uygunmu dıye .
    Last edited by NativeBrutal; 01-25-2021 at 12:25 PM.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Haklsınız forumun amacı ztn sadece iyi yanları övmek karakterlerimiz ile trol setli adamları kestıgımız pk movie paylaşmak .K.bakmayın konu açarken size soralım bundan sonra uygunmu dıye .
    Sormaya gerek yok, konu mantıklı mı diye düşünmek yeterli.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba arkadaşlar,

Lütfen görüşlerimizi ikili tartışmaya girmeden ve asılsız ithamlarda bulunmadan yapalım.

Bu şekilde devam etmesi durumunda konu yoruma kapatılacaktır.

Senior Member
    Bide yayıncıların taviz istemesi yok mu beni benden alıyor , yok 3 kere karşıma çıkarsa ban yer yok 5 kere karşıma çıksın da göreyim, yayıncılara şeriflik verin, benim oyun hakkında önerilerim dikkate alınmıyor bi gm çıkıp sen kimsin la dese rahatlıcaz da.